Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPISY GARMIN ULTRA RACE 2022 RUSZAJĄ!

Zawody Garmin Ultra Race to cykl kultowy, który co roku wpisuje się w kalendarz startów tysięcy biegaczy ultra w Polsce! W sezonie 2022 organizatorzy ponownie przygotowali dla Zawodników 3 lokalizacje!
ZAPISY GARMIN ULTRA RACE 2022 RUSZAJĄ!

Myślenice – to tu zaczynają się góry


W nadchodzącym sezonie Myślenice po raz kolejny zainaugurują cykl Garmin Ultra Race! Beskidy będą areną zmagań zawodników 7 maja 2022! Zawodnicy, którzy zdecydują się na start w ramach tej lokalizacji będą mieli do wyboru jeden z czterech dystansów: GUR 80, GUR 50, GUR 27, GUR 13.
Myślenice są dobrze znane jako „Strefa Czasu Wolnego”. Tutaj w latach 20. XX wieku powstało Zarabie – rekreacyjna dzielnica miasta. Jest ono dzisiaj wymarzonym miejscem odpoczynku dla wszystkich, bez względu na wiek. Nieskażone powietrze, góry, lasy, czyste wody Raby oraz doskonała infrastruktura turystyczna stwarzają liczne możliwości spędzania wolnego czasu.

Radków – wyjątkowa rywalizacja w Górach Stołowych


Drugim przystankiem cyklu będzie malowniczy Radków, gdzie zawodnicy ultra będą rywalizować w dniach 9-11 września 2022 roku.
Zawody Garmin Ultra Race w Radkowie w szybkim czasie zdobyły ogromną popularność i uznanie zawodników. Znakomita lokalizacja doceniana przez biegaczy, a także perfekcyjne oznakowanie tras i niepowtarzalna atmosfera to z pewnością niejedyne atuty radkowskiej imprezy. Dlatego stała się ona punktem obowiązkowym w kalendarzu startowym niejednego zawodnika.
W 2022 roku majestatyczne Góry Stołowe powitają biegaczy już po raz siódmy. W Kotlinie Kłodzkiej biegacze ultra zmierzą się z wymagającymi trasami na jednym z czterech dystansów: 82 km, 55 km, 24 km i 9 km oraz rywalizacji Challenge 158K, w której zawodnicy będą mieli do pokonania dystans około 158 km składający się z dystansów ~82 km + ~55 km + ~24 km z łączną sumą przewyższeń +5905 m/-5905 m.

 

Gdańsk – bieg górski nad morzem


Tradycyjnie na finale cyklu zawodnicy ultra spotkają się w Gdańsku – 3 grudnia 2022 r. W pierwszy weekend grudnia biegacze ponownie zawitają w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.
W ciągu paru lat gdańska lokalizacja Garmin Ultra Race wyrobiła sobie doskonałą markę wśród ultrasów. Mogłoby się wydawać, że północ kraju nie da możliwości na wytyczenie tras z dużą ilością przewyższeń. Nic bardziej mylnego. Lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, choć leżą w odległości paru kilometrów od Zatoki Gdańskiej, ukształtowaniem terenu przypominają krajobraz typowo górski. Przebiegająca w nich strefa krawędziowa Wysoczyzny Pojezierza Kaszubskiego sprawia, że teren obfituje w liczne doliny i zbocza. Dzięki typowo górskiej rzeźbie terenu na biegaczy w Gdańsku będą czekały trasy ze sporą sumą przewyższeń. Zawodnicy będą mogli wybrać jeden z czterech dystansów: 84 km (ok. 1800 m przewyższenia), 53 km (ok. 1200 m przewyższenia), 27 km (ok. 600 m przewyższenia) i 12 km (ok. 250 m przewyższenia).


Zapisy na Garmin Ultra Race 2022 rozpoczną się 14 stycznia o godz. 12:00. Rejestracja prowadzona będzie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na oficjalnej stronie zawodów www.ultrarace.pl. Aby być na bieżąco obserwuj oficjalny profil zawodów na Facebooku!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Gdzie Ci "mężczyźni" ? nie podjęli rękawicy ? bali się rozmowy face to face, zza komputerów to odważni , a na ulicy blady strach . "Mazurkiewicz" największy kozak :))Data dodania komentarza: 19.08.2022, 15:13Źródło komentarza: Lądek-Zdrój: Grupa organizująca referendum, nie przyszła na spotkanie z burmistrzemAutor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama