Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MILION DLA BARDA!

30 grudnia z rąk Wojewody Jarosława Obremskiego Burmistrz Krzysztof Żegański odebrał nagrodę główną, którą Gmina Bardo otrzymała za I miejsce w powiecie w konkursie „Rosnąca Odporność” organizowanego ramach Narodowego Programu Szczepień, by zachęcić jak największą liczbę osób do zaszczepienia się przeciw COVID-19.
MILION DLA BARDA!

Dzięki prowadzonym przez nas działaniom promujących akcję szczepień i odpowiedzialnej postawie mieszkańców, którzy zaszczepili się otrzymaliśmy 1 000 000 zł! Na co zostaną zrealizowane środki w wygranym konkursie?

Zgodnie z regulaminem organizatora nagrodę przeznacza się na dowolny cel związany z przeciwdziałaniem COVID-19, mogą to być wszelkie czynności związane ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozprzestrzenianiu się, profilaktyką oraz zwalczaniem skutków, w tym społeczno-gospodarczych COVID-19. Zależy nam, by jak najwięcej mieszkańców skorzystało z tej nagrody, dlatego już dzisiaj burmistrz Krzysztof Żegański podjął wstępną decyzję o podzieleniu tej kwoty na następujące zadania:

  • dofinansowanie do wyjazdów rekreacyjno-rehabilitacyjnych dla mieszkańców Gminy Bardo, które rozpoczną się już od 1 lutego 2022r.(szczegóły i regulamin podamy państwu po Nowy Roku);
  • rehabilitacja pocovidowa w wybranych ośrodkach rehabilitacyjnych z Powiatu Ząbkowickiego;
  • zakup wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych w Centrum Seniora w Bardzie, które zostanie otwarte w październiku 2022r.
  • zakup sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP z Gminy Bardo.

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama