Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

24 GODZ. - TO JEST PIERWSZY TAKI BIEG NA WIELKĄ SOWĘ!

Urszula Kujawka i Łukasz Wawrzyniak z grupy biegowej #WawrzynTeam postanowili spędzić tegorocznego Sylwestra w bardzo nietypowy sposób.
24 GODZ. - TO JEST PIERWSZY TAKI BIEG NA WIELKĄ SOWĘ!

 

 

 

Przez 24 godziny bez przerwy biegną na trasie Przełęcz Jugowska – Kozie Siodło – Wielka Sowa - Kozie Siodło - Przełęcz Jugowska, zbierając przy okazji pieniądze, które przeznaczone zostaną na zakup i naprawę wózków, dzięki którym organizowane będą wycieczki górskie po Sudetach dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin. Do akcji włączyła się również Gmina Pieszyce na czele z Panią burmistrz Dorotką Konieczną Enozel na czele. Przypominamy, że Uli i Łukaszowi cały czas można kibicować wirtualnie na przygotowanej zrzutce, gdzie bijemy dzięki Wam wszelkie rekordy, zbierając na sprzęt do wspólnych wypraw! https://zrzutka.pl/45765sOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama