Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W OKRESIE ŚWIĄT WPADŁO TRZECH NIETRZEŹWYCH KIERUJĄCYCH

Mimo wielokrotnych apeli, ciągle zdarzają się osoby, które w stanie nietrzeźwości decydują się usiąść „za kółko”. Policjanci stanowczo eliminują takich kierujących, gdyż stanowią oni realne zagrożenie dla życia i zdrowia własnego jak i innych uczestników ruchu drogowego.
W OKRESIE ŚWIĄT WPADŁO TRZECH NIETRZEŹWYCH KIERUJĄCYCH

25. grudnia około 9:00 w Nowej Wsi Niemczańskiej funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego 35-latka, który kierował samochodem audi będąc w stanie nietrzeźwości – 0,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W tym samym dniu przed godziną 11:00, w Piławie Dolnej na ulicy Krótkiej policjanci dzierżoniowskiej drogówki zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który mając 0,65 promila kierował samochodem marki fiat.

Kolejnego dnia po 5:00, w Dzierżoniowie na ulicy Cichej funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego kierującego audi, a badanie alkomatem dało wynik 2,1 promila.

Postępowanie wobec kierujących prowadzić będą policjanci pionów dochodzeniowo-śledczych. Za popełnione przestępstwa, poza utratą prawa jazdy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP DzierżoniówOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama