Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE W DZIERŻONIOWIE

11 grudnia w Dojo Dzierżoniów z udziałem 60 zawodników z Dzierżoniowa, Legnicy i Świdnicy odbył się Turniej Mikołajkowy.
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE W DZIERŻONIOWIE

Sędzią głównym był sensei Marcin Staściuk 4 dan, technicznym Tomasz Staściuk 3 dan, a sędziami maty byli: Arkadiusz Gdula 2 dan, Paweł Matysiak 2 dan, Karol Rosa 1 dan, Hubert Moździerz 3 kyu, Grzegorz Czarnecki 4 kyu i Lena Kondej 5 kyu.

Najmłodsi karatecy rywalizowali w konkurencji pierwszego kroku, w którym najlepsi okazali się Hania Adamska i Franek Kwasiuk.  Ich starsi koledzy i koleżanki rywalizowali w konkurencji kata w którym złote medale wywalczyli: Wiktor Kondej, Patrycja Drabik, Jakub Śmieja, Laura Śmieja oraz Michał Winiarz.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje Urzędowi Miasta Dzierżoniów, Starostwu Powiatu dzierżoniowskiego, Urzędowi Gminy Dzierżoniów oraz obsłudze zawodów: Anna Czarnecka, Elżbieta Śmieja, Ryszard Królikowski oraz Krystian Zieliński.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama