Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NIEMCZAŃSCY POLICJANCI PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO PRZEDSIĘWZIĘCIA KOLEGÓW Z ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

„I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” - trwa mikołajkowa zbiórka dla psów i kotów ze schroniska. „Pomagamy i chronimy" - to motto, którym na co dzień kierują się policjanci. Stróże prawa z powiatu ząbkowickiego znajdują się w gronie osób, którzy wiedzą że pomoc bezdomnym zwierzętom jest niezwykle ważna szczególnie kiedy nadchodzi zima.
NIEMCZAŃSCY POLICJANCI PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO PRZEDSIĘWZIĘCIA KOLEGÓW Z ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

W okresie świątecznym, ich los nie jest nam obojętny dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę dla potrzebujących zwierzaków pod hasłem „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” Zbiórka karmy mokrej oraz suchej, a także smyczy i różnych smakołyków potrwa do 15 grudnia. Wszystkich gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji.

https://zabkowice-slaskie.policja.gov.pl/dza/aktualnosci/bieza/54190,I-ty-mozesz-zostac-Swietym-Mikolajem-trwa-mikolajkowa-zbiorka-dla-psow-i-kotow-z.html


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama