Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DOBRE WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE KYOKUSHIN NA BIAŁOŁĘKA CUP

4 grudnia 2021 roku odbył się w Warszawie turniej Białołęka Cup. W zawodach udział brało ponad 300 zawodników z 27 klubów. Dzierżoniowski klub Karate Kyokushin reprezentowali Bartłomiej Listwan, Mikołaj Junka, Lena Kondej oraz Patryk Piszko.
DOBRE WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE KYOKUSHIN NA BIAŁOŁĘKA CUP

 

Bartek i Mikołaj startowali w tej samej kategorii. Stoczyli ze sobą bratobójczą walkę w finale, w której zwycięstwo odniósł Bartek. Patryk po wyrównanej walce, w końcówce dał się trafić kopnięciem w głowę i jego przeciwnik otrzymał wazai wygrywając walkę. Patryk ostatecznie uplasował się na 3 pozycji. Lena pierwszą walkę miała bardzo wyrównaną, co skutkowało dogrywką. W dogrywce trafiła swoją rywalkę w głowę zdobywając wazari i awansowała do półfinału. Walka półfinałowa była chyba najkrótszą w jej karierze ponieważ zakończyła ją przez ippon w kilkanaście sekund po rozpoczęciu. W finale niestety nie miała tyle szczęścia i uległa swojej rywalce w regulaminowym czasie. Kierownikiem drużyny był sensei Marcin Staściuk, a Karol Rosa brał udział jako sędzia.

Suma medali: 1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy.Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama