Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PIŁKARSKI WEEKEND DLA UKS SIÓDEMKA BIELAWA

Pełen piłkarskich meczów był miniony weekend dla zawodników UKS Siódemka Bielawa. W sobotę gościli na turnieju piłki nożnej STRZEGOM CUP 2021. W zawodach mierzyli się między innymi z Parasolem Wrocław, Football Academy, AKS Strzegom, czy Silesia Żarów. Zawodnicy z UKS Siódemka zaprezentowali się bardzo dobrze, co nie uszło uwadze innym trenerom i uznali bielawski zespół za najlepiej wyszkoloną technicznie drużynę. Turniej stał na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym, a każdy z uczestników otrzymał medal, a drużyna pamiątkowy puchar.
PIŁKARSKI WEEKEND DLA UKS SIÓDEMKA BIELAWA

Z kolei w niedzielę piłkarze pojechali do podwrocławskiej Ślęzy, gdzie przyszło im się mierzyć między innymi z drużynami takimi jak: Ślęza Wrocław, AP Zielona Góra, Lechia Dzierżoniów, czy Parasol Wrocław. Organizatorem  mikołajkowego turnieju była Akademia Piłkarska Bumerang Wrocław. Na turnieju bielawska drużyna pokazała się z jeszcze lepszej strony, wygrywając każdy rozgrywany mecz. Wymagający rywale, wspaniała atmosfera, a na zakończenie występ Pawła Skóry - Mistrza Świata, Mistrza Europy i Mistrza Polski w freestyle football, który oczarował dzieci fantastycznymi sztuczkami piłkarskimi.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama