Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PRZED NAMI DOMINO POLONIA ŚWIDNICA - ORZEŁ ZĄBKOWICE.

Zapraszamy na wyjątkowy mecz w sezonie. Pod patronatem sponsora tytularnego firmy Domino Polska z Dzierżoniowa odbędzie się mecz MIKOŁAJKOWY świdnickich koszykarzy. W planie mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz konkursy dla dorosłych z nagrodami!!!! Nie zabraknie także św. Mikołaja, który będzie rozdawał prezenty. A na sportowo to ostatni mecz naszej drużyny w tym roku. Chcemy przedłużyć passę wygranych do 3 i w dobrych nastrojach przygotowywać się do kluczowej części I rundy rozgrywek, która zadecyduje czy znajdziemy się w stawce 4 drużyn awansujących do dalszych gier. Dlatego wsparcie naszych kibiców będzie bardzo potrzebne!
PRZED NAMI DOMINO POLONIA ŚWIDNICA - ORZEŁ ZĄBKOWICE.

Dodatkowo na meczu odbędzie się zbiórka darów dla bezdomnych.którymi opiekuje się TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA w Świdnicy. Dlatego prosimy o przyniesienie:
- SŁODYCZY
- ŻYWNOŚCI Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI (konserwy, oleje, pr. sypkie, soki, itp.)
- PIELUCHOMAJTEK DLA DOROSŁYCH.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama