Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

ZATRZYMANI MIELI PÓŁ KILOGRAMA AMFETAMINY

W pierwsze dwa dni grudnia, policjanci dzierżoniowskiego Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ponad 5131 porcji amfetaminy i gotówkę. Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami naszego powiatu, a wobec jednego z nich zastosowano areszt na okres 3 miesięcy
ZATRZYMANI MIELI PÓŁ KILOGRAMA AMFETAMINY

Pomimo działań profilaktycznych, kar grożących za czyny związane z substancjami zabronionymi, ciągle trafiają się osoby z takimi środkami. Policjanci zaangażowani są w nieustającą walkę z przestępczością narkotykową.

Dzierżoniowscy kryminalni zatrzymali  dwóch mężczyzn, którzy posiadali łącznie ponad pół kilograma narkotyków.

Pierwszy z nich to 31 letni mieszkaniec Dzierżoniowa, który w pierwszym dniu grudnia posiadał przy sobie prawie 47 gramów białego proszku, wstępne badanie wykazało, że była to amfetamina. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa z tej kategorii, wobec czego Sąd zastosował wobec niego areszt na okres 3 miesięcy.

2 grudnia, policjanci w miejscu zamieszkania 44-letniego pieszyczanina zabezpieczyli ponad 466 gramy amfetaminy i pieniądze w kwocie 8500 złotych.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Higi Treść komentarza: Historyczne otwarcie serio najpierw zniszczyli żeby później odbudować to tylko w Polsce Data dodania komentarza: 2.06.2026, 10:37 Źródło komentarza: Znamy szczegóły premierowego (medialnego) przejazdu po bielawskim odcinku zrewitalizowanej Kolei Sowiogórskiej Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche Autor komentarza: mc Treść komentarza: proponuje na malediwy wysłać. Data dodania komentarza: 22.05.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zatrzymany za serię przestępstw – uszkodzenie radiowozu, pobicia i naruszenia prawa Autor komentarza: MK Treść komentarza: Coś w oznakowaniu trzeba tam zmienić - dopisać, doświetlić. Co tydzień tam jest kraksa. Data dodania komentarza: 22.05.2026, 20:21 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Kolejne zderzenie na obwodnicy Autor komentarza: dajesz, malina Treść komentarza: ale urwał Data dodania komentarza: 21.05.2026, 12:57 Źródło komentarza: Ząbkowice Śl. Tragiczny wypadek po uderzeniu Fiatem w dom Autor komentarza: ans Treść komentarza: I loved reading about Ostroszowice's efforts to win the "Beautiful Village of Lower Silesia" title! It’s inspiring how community spirit can transform places. Speaking of vibrant environments, have you ever thought about how the colorful levels in geometry dash subzero reflect a similar sense of creativity and teamwork? Keep up the great work highlighting such important community initiatives! Data dodania komentarza: 14.05.2026, 10:31 Źródło komentarza: Ostroszowice walczą o tytuł „Pięknej Wsi Dolnośląskiej”
Reklama