Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYJĄTKOWE KOLEKCJE KUCHNI W OFM

Ostroszowicka Fabryka Mebli, to producent wysokiej jakości mebli kuchennych pod wymiar. Przedstawiamy wyjątkową nową kolekcje kuchni w naszym salonie firmowym w Ostroszowicach. Jesteśmy firmą z wieloletnią ugruntowaną tradycją. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oferujemy najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji. Tworzymy meble w każdej technologii: drewniane, lakierowane, foliowane, czy z płyty laminowanej. Odwiedź nas, zobacz ciekawe rozwiązania i najnowsze pomysły naszych projektantów. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 605 221 232 lub na naszej stronie internetowej www.ofmmeble.pl
WYJĄTKOWE KOLEKCJE KUCHNI W OFM

 

Teraz Ostroszowicka Fabryka Mebli ma nowego właściciela. Jest nim rodzinna polska spółka w której posiadaniu znajdują się min. Pebek sp. z o.o., Hotel Fado czy Hotel Park ze Świdnicy. Posiadany kapitał i doświadczenie w prowadzeniu biznesu gwarantują stabilny rozwój OFM oraz powrót do najlepszych lat świetności. Już teraz, zapraszamy Państwa do Naszego salonu sprzedaży, w którym znajdą Państwo przepiękne propozycje aranżacji kuchennych. Nasi doświadczeni architekci  zaprojektują wymarzoną kuchnię oraz inne meble do zabudowy, a przygotowane wizualizacje utwierdzą w trafnym wyborze. Na koniec wykwalifikowana kadra montażystów sprawi by wymarzone meble idealnie wkomponowały się w Państwa wnętrza. OFM to marka i gwarancja jakość potwierdzona dziesiątkami lat doświadczenia!

 

Od 1 grudnia ponownie będzie otwarty dla Państwa Salon sprzedaży.

Zapraszamy do Ostroszowic, ul. Jodłownicka 4.

UWAGA:

Tylko do końca roku: pomiar i wstępny projekt GRATIS!

Więcej informacji pod nr telefonu 605 221 232    

ZAPRASZAMY!


Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Aneta PałkowskaTreść komentarza: Milgamma w zastrzykach seriami co 2 mc. Zdiagnozowaną miałam neuroboleriozę, bolerioze z Lyme, trzęsły mi się ręce, miałam zaniki pamięci, jąkałam się. Odejmowało mi kończyny, leczyłam sie nano badziewiem, ziołami, protokołami, wydałam fortune, ap pomogły mi dopiero te zastrzyki od neurologa. Dochodzenie do siebie zajęło mi rokData dodania komentarza: 24.05.2022, 18:19Źródło komentarza: Autor komentarza: VendettaTreść komentarza: A ty skąd jesteś? Jeśli z Polski to żenujące, że tak składasz zdania. Do podstawówki z powrotem marsz!Data dodania komentarza: 22.05.2022, 07:22Źródło komentarza: Autor komentarza: Wacław KondrakiewiczTreść komentarza: Na naszym Pomniku Nekropolii Kresowych w Świebodzinie także upamiętniono Bitwę pod Monte Casino już w 2005 r ❤ : https://www.facebook.com/%C5%9Awiebodzi%C5%84ski-Zwi%C4%85zek-Kresowian-Organizacja-Po%C5%BCytku-Publicznego-100238836765455/?ref=pages_you_manageData dodania komentarza: 21.05.2022, 21:54Źródło komentarza: Autor komentarza: ZnawcaTreść komentarza: Zaczyna się piani Ukraińcy to plaga myślom że dom w ukrainieData dodania komentarza: 21.05.2022, 18:31Źródło komentarza: Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 18.05.2022, 16:31Źródło komentarza: Autor komentarza: hmmmTreść komentarza: Zero komentarzy pod tak drażliwym tematem...hmmm...ciekawe, ciekawe...Data dodania komentarza: 15.05.2022, 18:15Źródło komentarza:
Reklama