Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZA NAMI 41 UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ W NOWEJ RUDZIE

Za nami 41 sesja Rady Miejskiej w Nowej Rudzie, podczas której obyły się uroczystości związane z jubileuszem 75- lecia Noworudzkiej Orkiestry Górniczej. Podczas uroczystości nadano honorowe odznaki i wręczono podziękowania dla zasłużonych dla Związku Zawodowego Górników w Polsce oraz za propagowanie i kultywowanie tradycji górniczych. Honorowe Szpady Górnicze ZZG otrzymali: Przewodniczący RM- Andrzej Behan, dyrektor MOK - Wojciech Kołodziej. Kapelmistrz Orkiestry Górniczej – Marek Biela, otrzymał Honorowy Kordzik Górniczy. W swoim wystąpieniu przedstawiciele Grupy BALAMARA podziękowali za zaangażowanie władz miasta, środowisk górniczych, a także Adamowi Łąckiemu i Romanowi Mrozkowi, za pomoc w procesie uruchomienia kopalni w Nowej Rudzie. Jak dodał Andrzej Zibrow, kompletny, zgodny z prawem wniosek przez 40 miesięcy nie został rozpatrzony. Redakcja Telewizji Sudeckiej składa najlepsze życzenia Noworudzkiej Orkiestrze Górniczej.
ZA NAMI 41 UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ W NOWEJ RUDZIE

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Gdzie Ci "mężczyźni" ? nie podjęli rękawicy ? bali się rozmowy face to face, zza komputerów to odważni , a na ulicy blady strach . "Mazurkiewicz" największy kozak :))Data dodania komentarza: 19.08.2022, 15:13Źródło komentarza: Lądek-Zdrój: Grupa organizująca referendum, nie przyszła na spotkanie z burmistrzemAutor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama