Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POLICJANCI ZATRZYMALI TROJE PIJANYCH KIEROWCÓW (AKTUALIZACJA WIDEO)

Mimo wielokrotnych apeli ciągle zdarzają się pijani kierujący. W miniony weekend policjanci powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali troje nietrzeźwych kierujących, a jeden z nich był sprawcą zdarzenia drogowego. Za jazdę na „podwójnym gazie” oprócz utraty prawa jazdy i grzywny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
POLICJANCI ZATRZYMALI TROJE PIJANYCH KIEROWCÓW (AKTUALIZACJA WIDEO)

20 listopada na drogach powiatu dzierżoniowskiego policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który był sprawcą
 zdarzenia drogowego.
20 listopada około 11:30, w Dzierżoniowie na ulicy Bielawskiej 61-latek kierujący volkswagenem, nie zachował bezpiecznej odległości 
od jadącego przed nim jeepa prowadzonego przez 51-letniego mężczyznę i najechał na jego tył gdy ten zatrzymał się przed
 przejściem dla pieszych. Badanie sprawcy zdarzenia na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dało wynik 0,49 mg/l. (1,02 promila)
 Na skutek zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała. 
 Następnego dnia wpadło dwóch kolejnych kierujących.
Tuż po północy, w Dzierżoniowie na ulicy Szpitalnej funkcjonariusze  zatrzymali 36-letnią kobietę jadącą oplem, która
 „wydmuchała” 0,99 mg/l  (2,08 promila)
Około 15:00, w Bielawie na Osiedlu XXV-Lecia mundurowi zatrzymali 53-letniego mężczyznę prowadzącego volkswagena,
 którego badanie alkomatem dało wynik 0,66mg/l. (1,44 promila)
Mimo wielokrotnych apeli ciągle zdarzają się pijani kierujący.
W miniony weekend policjanci powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali troje nietrzeźwych kierujących, a jeden z nich był sprawcą zdarzenia drogowego. 
Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz 
prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.
Apelujemy o rozwagę, gdyż jazda w takim stanie stanowi realne zagrożenie dla życia, lub zdrowia samego kierującego, 
jak i innych uczestników ruchu.
--
kom. Marcin Ząbek, Oficer Prasowy KPP DzierżoniówOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama