Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MODERNIZACJA DRUGIEGO ETAPU DROGI W RUSZKOWICACH

Zakończył się drugi etap inwestycji drogowej w miejscowości Ruszkowice w Powiecie Dzierżoniowskim. Tym razem usunięto starą nawierzchnię i wykonano nowy asfalt na długości ponad 400 metrów wraz z poboczami. Oprócz tego wykonano całkowicie nową konstrukcję drogi (odcinek około 100 metrów) na łączniku z drogą w kierunku Podlesia.
MODERNIZACJA DRUGIEGO ETAPU DROGI W RUSZKOWICACH


 

Koszt prac wyniósł blisko 276.000 złotych i został sfinansowany ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.

 

Warto wspomnieć, że pierwszy etap prac został zakończony w maju 2021 roku.
Dzięki modernizacji kierowcy korzystają z jezdni o nowej nawierzchni, która została położona na długości 900 metrów. Szczególnie ważna w całej inwestycji była wymiana przepustu, ponieważ stan poprzedniej konstrukcji zagrażał bezpieczeństwu kierowców.

 

Ponadto zadanie objęło również wykonanie nowych poboczy z tłucznia kamiennego.
Koszt prac wyniósł wówczas ponad 230.000 złotych i został pokryty z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego. Obie inwcestycje koordynował Zarząd Dróg Powiatowych.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama