Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TARGI ZDROWEJ ŻYWNOŚCI PROSTO OD ROLNIKA

Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika na pewno zaskoczą Was jesienną ofertą wystawców. Nie zabraknie także pierwszych świątecznych akcentów!
TARGI ZDROWEJ ŻYWNOŚCI PROSTO OD ROLNIKA

Jesień to czas zwiększonej zachorowalności na wszelkiego rodzaju infekcje. Pogoda nas nie rozpieszcza, pandemia i zwykłe jesienne infekcje wirusowe i bakteryjne już dziś dają się we znaki, a w długoterminowych prognozach, zapowiadane jest znaczne pogorszenie pogody.

Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy w niedzielę za tydzień, 21 listopada do odwiedzenia naszych Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika! To niepowtarzalna okazja do skorzystania z oferty naszych wystawców, których produkty z pewnością zasługują na miejsce w Państwa jesiennej, domowej "apteczce".

Postaw na naturalną odporność!

Jak co roku jesienią i zimą w Lutomierzu szczególnie gorąco polecamy soki i syropy od Sery Lutomierskie z Gór Sowich, naturalny i skuteczny sposób na wzmocnienie :

- sok z czarnego bzu czarnego

- syrop z mniszka lekarskiego

- syrop z pędów sosny

- zakwasy buraczane

- przetwory z pasternaku

Mąki orkiszowe, kasze, jaja, domowe ciasta, wegańskie przekąski, ekokosmetyki.... cudeńka

Na miejscu grzaniec z BROWARU REBELIA i ciepły wiejski żurek!

Zaznaczcie tę datę w kalendarzu i przygotujcie się na nadchodzące mrozy i słotę:

21 listopada 2021 r.

12.00-16.00

Serowarnia, Lutomierz 29

57-213 Stoszowice

 

KONTAKT: tel. 661783435


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama