Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZA NAMI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Blisko 150-ciu reprezentantów klubów łuczniczych z całej Polski, wzięło udział w rozegranych w miniony weekend XI Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików. Zawody odbyły się w obiektach sportowych przy ulicy Kłodzkiej w Słupcu.
ZA NAMI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Zmagania uroczyście zainaugurowali: poseł Monika Wielichowska, burmistrz Tomasz Kiliński oraz starosta powiatu kłodzkiego Maciej Awiżeń wraz z z-cą Małgorzatą Jędrzejewską-Skrzypczyk i Piotrem Marchewką. Anna Bokuniewicz z UKS Victoria Ścinawka Średnia uzyskała tytuł Halowej Mistrzyni Polski, a w mikście z Natanielem Tereszkiewiczem zajęła 2 miejsce. GRATULUJEMY

Pozostałe wyniki

2 miejsce – drużyna: Anna Bokuniewicz, Anna Dziadosz, Julia Szewczyk (UKS Victoria Ścinawka Śr)

5 miejsce- Młodzik Starszy(drużyna) : Hanna Ochsenbauer, Maja Kusiakiewicz, Marcelina Cholewka, Amelia Trybus (UKS Victoria Ścinawka Śr)

2 miejsce (drużyna): Jarosław Brzostowski, Nataniel Tereszkiewicz oraz Patryk Popiłka

8 miejsce Młodzik Młodszy (solo) – Jarosław Brzostowski ( UKS Victoria Ścinawka Śr)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama