Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZA NAMI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Blisko 150-ciu reprezentantów klubów łuczniczych z całej Polski, wzięło udział w rozegranych w miniony weekend XI Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików. Zawody odbyły się w obiektach sportowych przy ulicy Kłodzkiej w Słupcu.
ZA NAMI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Zmagania uroczyście zainaugurowali: poseł Monika Wielichowska, burmistrz Tomasz Kiliński oraz starosta powiatu kłodzkiego Maciej Awiżeń wraz z z-cą Małgorzatą Jędrzejewską-Skrzypczyk i Piotrem Marchewką. Anna Bokuniewicz z UKS Victoria Ścinawka Średnia uzyskała tytuł Halowej Mistrzyni Polski, a w mikście z Natanielem Tereszkiewiczem zajęła 2 miejsce. GRATULUJEMY

Pozostałe wyniki

2 miejsce – drużyna: Anna Bokuniewicz, Anna Dziadosz, Julia Szewczyk (UKS Victoria Ścinawka Śr)

5 miejsce- Młodzik Starszy(drużyna) : Hanna Ochsenbauer, Maja Kusiakiewicz, Marcelina Cholewka, Amelia Trybus (UKS Victoria Ścinawka Śr)

2 miejsce (drużyna): Jarosław Brzostowski, Nataniel Tereszkiewicz oraz Patryk Popiłka

8 miejsce Młodzik Młodszy (solo) – Jarosław Brzostowski ( UKS Victoria Ścinawka Śr)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama