Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZA NAMI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Blisko 150-ciu reprezentantów klubów łuczniczych z całej Polski, wzięło udział w rozegranych w miniony weekend XI Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików. Zawody odbyły się w obiektach sportowych przy ulicy Kłodzkiej w Słupcu.
ZA NAMI HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Zmagania uroczyście zainaugurowali: poseł Monika Wielichowska, burmistrz Tomasz Kiliński oraz starosta powiatu kłodzkiego Maciej Awiżeń wraz z z-cą Małgorzatą Jędrzejewską-Skrzypczyk i Piotrem Marchewką. Anna Bokuniewicz z UKS Victoria Ścinawka Średnia uzyskała tytuł Halowej Mistrzyni Polski, a w mikście z Natanielem Tereszkiewiczem zajęła 2 miejsce. GRATULUJEMY

Pozostałe wyniki

2 miejsce – drużyna: Anna Bokuniewicz, Anna Dziadosz, Julia Szewczyk (UKS Victoria Ścinawka Śr)

5 miejsce- Młodzik Starszy(drużyna) : Hanna Ochsenbauer, Maja Kusiakiewicz, Marcelina Cholewka, Amelia Trybus (UKS Victoria Ścinawka Śr)

2 miejsce (drużyna): Jarosław Brzostowski, Nataniel Tereszkiewicz oraz Patryk Popiłka

8 miejsce Młodzik Młodszy (solo) – Jarosław Brzostowski ( UKS Victoria Ścinawka Śr)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama