Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JURASZEK Z NOWYM REKORDEM I W NOWYM KLUBIE

Rekord życiowy na dystansie 100 metrów stylem dowolnym naszego pływaka Pawła Juraszka to dobry prognostyk przed rozpoczętymi dzisiaj Mistrzostwami Europy w Kazaniu. Dzierżoniowski olimpijczyk zdecydował się także na zmianę barw klubowych.
JURASZEK Z NOWYM REKORDEM I W NOWYM KLUBIE

Pierwsze zawody pływackie w sezonie 2021/22, czyli Grand Prix w Łodzi były dla Pawła Juraszka dobrym przetarciem szlaku przed Mistrzostwami Europy. Pozytywnie zaskoczył swoją dyspozycją nie tylko kibiców, ale i samego siebie. Udało mu się poprawić rekord życiowy na 100 m stylem dowolnym o 0,22 s. Juraszek ukończył zawody z czasami 21:15 na 50m stylem dowolnym oraz 47.40 na 100m stylem dowolnym.

Na zawodach w Łodzi wystartował już w czepku i pod barwami AZS AWF Katowice.
Po ponad 20 latach współpracy z Andrzejem Wojtalem, reprezentując MKS 9 Dzierżoniów, Juraszek postanowił zmienić klub i trenera. Od października stał się oficjalnie zawodnikiem AZS AWF Katowice, a jego trenerem został Robert Wilk.  

Bardzo dziękuje trenerowi Andrzejowi, za lata współpracy, wszystkie nasze wzloty i upadki. Klub MKS 9 Dzierżoniów na zawsze pozostanie w moim sercu, ale czas na zmiany – mówi Paweł Juraszek.

Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Kazaniu. Niezmiennie trzymamy kciuki za zawodnika z Dzierżoniowa i życzymy powodzenia.

--


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama