Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

XV OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM

W dniach 29-30 października w Dojo Dzierżoniów odbyło się XV Ogólnopolskie Seminarium Karate Kyokushin. Trener Kadry Narodowej, shihan Jacek Czerniec 6 dan był prowadzącym szkolenie, które w ciągu dwóch dni zgromadziło blisko 120 uczestników z 8 klubów z Polski. Głównym tematem zgrupowania było szlifowanie formy do zbliżających się Mistrzostw Europy, które odbędą się 13-14 listopada w Katowicach.
XV OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM

Treningi były podzielone wg zaawansowania, najmłodsi mieli okazję ćwiczyć pod okiem "nowego" trenera, a starsi i bardziej zaawansowani utrwalali kata, które w ostatnim czasie przeszły zmiany.

Pierwszego dnia odbyło się wręczenie certyfikatów, dla uczestników czerwcowego i lipcowego egzaminu, którego dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Andrzej Darakiewicz.

Impreza była współfinansowana ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów i Starostwa Powiatu dzierżoniowskiego.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji senpai Ryszardowi Królikowskiemu, oraz paniom Elżbiecie Śmieji i Sylwii Zarzyckiej.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama