Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TEATRALNA NIEDZIELA W DZIERŻONIOWIE

W pierwszą niedzielę listopada 7 listopada 2021 r. Dzierżoniowski Ośrodek Kultury odwiedzi Zdrojowy Teatr Animacji z Jeleniej Góry, który przedstawi spektakl muzyczny dla dzieci zatytułowany „PIOSENKI Z KUFRA”
TEATRALNA NIEDZIELA W DZIERŻONIOWIE

Na muzyczne przedstawienie składa się kilkanaście piosenek z różnych spektakli wyreżyserowanych przez wieloletniego dyrektora Zdrojowego Teatru Animacji - Bogdana Naukę. Bardziej i mniej znane przez dziecięcą publiczność utwory wybrzmią w nowych aranżacjach Jacka Szreniawy. Piosenki zostały zainscenizowane w zabawnej formie, z wykorzystaniem lalek, elementów scenografii i rozmaitych rekwizytów. Aktorzy animujący lalki i występujący w żywym planie przenoszą widza w bajkowy świat. Dzięki teatralnej magii Calineczka może się spotkać z kotem w butach, mała syrenka z żyjącym na co dzień pod ziemią kretem, a Kopciuszek z Kaczką dziwaczką.

Pomysł, scenariusz, inscenizacja i reżyseria: zespół aktorski

Opracowanie muzyczne: Jacek Szreniawa

Czas trwania: 60 minut

Bilety w cenie 13 zł (parter) 11 zł (balkon) do nabycia online: www.dok.pl, w biletomacie oraz w kasie DOK pon-pt godz. 10.00 - 15.00.

Zapraszamy

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama