Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DZBANÓW Z NOWYM MIEJSCEM REKREACJI

W październiku nastąpił odbiór techniczny zadania pn. „Budowa altany rekreacyjnej formą stworzenia warunków do integracji społeczności lokalnej w sołectwie Dzbanów” projektu współfinansowanego ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”.
DZBANÓW Z NOWYM MIEJSCEM REKREACJI


 

W ramach projektu powstała altana rekreacyjna wraz z miejscem na grill. Zagospodarowany został teren o powierzchni 200 m2 m.in. poprzez jego utwardzenie i wykonanie miejsc do siedzenia. Zamontowane zostały dwie lampy solarne, które oświetlają zagospodarowany w ramach projektu teren. Powstało także zejście z drogi powiatowej na teren będący przedmiotem wniosku, a cały obiekt wyposażony został w kamerę monitoringu. W pobliżu altany zasadzonych zostało dziesięć drzewek owocowych oraz sześć sztuk pnączy kwitnących. Aby dopełnić całości powstały dwa drewniane boksy mieszczące po dwa kosze do segregacji odpadów.

Miejsce przeznaczone jest dla mieszkańców i turystów w każdym wieku.

Wykonawcą zadania była firma ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA 58-260 BIELAWA, UL. NOWOBIELAWSKA 5.

Odbioru technicznego dokonał wiceburmistrz Miasta i Gminy Bardo Rafał Batóg oraz pracownicy merytoryczni odpowiedzialni za realizację zadania w osobie podinspektora Karoliny Makos- Machynia i podinspektora Marka Włuska.

Koszt wykonania zadania wyniósł 93 000 zł, z czego 30 000 zł pochodzi z dofinansowania z Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach Inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama