Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYSTAW ODPADY WIELKOGABARYTOWE W DZIERŻONIOWIE

W środę i w czwartek mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli bezpłatnie i wygodnie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych. To już piąta taka zbiórka w tym roku, ostatnia zaplanowana jest 15 i 16 grudnia.
WYSTAW ODPADY WIELKOGABARYTOWE W DZIERŻONIOWIE

W te dni wystarczy że wystawimy niepotrzebne już rzeczy przy pojemnikach na odpady lub przed dom (w przypadku osób mieszkających w domkach jednorodzinnych). Trzeba to zrobić do godz. 8.00 w dniu zbiórki. Dotyczy to m.in. mebli (szafy, wersalki, krzesła, itp.) dywanów, materacy, wykładzin i zużytego sprzętu elektrycznego (telewizory, monitory, komputery, drukarki, lodówki, pralki, roboty kuchenne, żelazka, itp.). W ten sposób można też się właściwie pozbyć opon z aut osobowych – jednorazowo do 5 szt. Zbiórką nie są objęte: okna, drzwi, ceramika sanitarna, odpady zielone, odpady niebezpieczne.

Przez cały rok odpady wielkogabarytowe z gospodarstw domowych można dostarczać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Bielawskiej 15 b.

Szczegółowych informacji na temat akcji i gospodarowania odpadami udzielają pracownicy Związku Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego, Dzierżoniów, ul. Świdnicka 38 (II piętro, pokój 203, 204), tel. 74 831 50 02, fax. 74 831 50 30, [email protected], w godzinach od 7.30 do 15.30.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama