Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z DZIERŻONIOWSKIEGO KLUBU BOKSERSKIEGO NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW

Oskar Jędrysiak, trenowany przez Sambora Protaziuka i Piotra Wilczewskiego znalazł się w kadrze Polski na rozpoczętych w weekend Mistrzostwach Europy Juniorów w boksie.
Z DZIERŻONIOWSKIEGO KLUBU BOKSERSKIEGO NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW

Walczący w kategorii 48 kg. Oskar jest jednym z zaledwie jedenastu zawodników z całej Europy, którzy rywalizować będą o medale w tej kategorii wagowej. Cała kadra wytypowana przez Polski Związek Bokserski na rozgrywane w Czarnogórze mistrzostwa liczy dziesięciu zawodników.

Swoją pierwszą walkę Oskar ma zaplanowaną na 20 października. Zmierzy się w niej z reprezentantem Albanii, jeśli wygra ten pojedynek trafi do strefy medalowej, co wynika z losowania, w którym Oskar miał tak zwany wolny los. Ten wyjazd to kolejna szansa na naukę na mistrzowskim poziomie. Wiem, że Oskar da z siebie wszystko. Co się wydarzy, zobaczymy. W całym klubie trzymamy mocno kciuki, mam nadzieję, że w kolejnych latach następni nasi zawodnicy również będą reprezentować Polskę - mówi Sambor Protaziuk, trener Dzierżoniowskiego Klubu Bokserskiego.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama