Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ARESZT DLA KOBIETY ZA HANDEL NARKOTYKAMI I ICH POSIADANIE

7 października bielawscy kryminalni zatrzymali kobietę, która posiadała blisko 3000 porcji narkotyków. Policjanci zebrali także materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu handlu substancjami psychoaktywnymi.
 ARESZT DLA KOBIETY ZA HANDEL NARKOTYKAMI I  ICH POSIADANIE

Funkcjonariusze Wydziały Kryminalnego bielawskiego Komisariatu Policji ustalili, iż 26 letnia mieszkanka naszego powiatu może być w posiadaniu narkotyków.
W wyniku podjętych działań, w miejscu zamieszkania ujawniono ponad 290 gramów amfetaminy i blisko 20 gramów marihuany. Zabezpieczono również wagę, która mogła służyć do porcjowania środków odurzających. Policjanci nie spoczęli na już znaczącym sukcesie. Szereg czynności procesowych pozwolił na zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na przedstawienie zarzutu handlu narkotykami.

9 października Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, wobec zatrzymanej kobiety zastosował areszt na okres dwóch miesięcy.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem narkotykami.

 


Oceń

Reklama
Reklama