Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

IV MEMORIAŁ IM. MASUTATSU OYAMY

2 października w dzierżoniowskiej hali OSiR w ramach Okręgowego Związku Karate odbył się IV Ogólnopolski Memoriał Masutatsu Oyamy. W zawodach wzięło udział 114 zawodników z 13 klubów. Najbardziej brakowało nam shihana Jana Mazurkiewicza, który po raz kolejny miał być sędzią głównym naszych mistrzostw.
IV MEMORIAŁ IM. MASUTATSU OYAMY

Upamiętniliśmy go minutą ciszy podczas oficjalnego otwarcia, łącząc się z osobami, które uczestniczyły w ostatnim pożegnaniu. Shihan Janek był wieloletnim przyjacielem sensei Marcina i naszego Klubu, jest to strata nie tylko dla Włocławskiego Klubu, którego był założycielem, prezesem oraz wychowawcą wielu pokoleń karateków, ale także dla całego środowiska karate. Janku, zawsze będziesz przez nas mile wspominany. Sędzią głównym był sensei Marcin Staściuk, a technicznym sensei Tomasz Staściuk.

Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz miasta, Pan Dariusz Kucharski, a zebranych zawodników, sędziów oraz kibiców przywitał wicestarosta, Pan Andrzej Bolisęga.

Zawody zostały rozegrane w konkurencjach kata oraz kumite. W tym roku śladem światowych standardów konkurencji kata odbyła się tylko w jednej turze i po ceremonii oficjalnego otwarcia przeszliśmy do walk semi kontakt, co pozwoliło czasowo usprawnić przebieg zawodów.

Dziękujemy sędziom za sprawne przeprowadzenie imprezy, rodzicom i przyjaciołom Klubu za pomoc w przygotowaniu sali i organizacji zawodów. Zawody były zrealizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Dzierżoniów, Starostwu Powiatu dzierżoniowskiego oraz sponsorów: Frankonia - Poland Sp. zo. o. - Krzysztof Zawadzki Dzierżoniów ul. Brzegowa 105a, Technika Szpitalna - Krzysztof Zawadzki Dzierżoniów ul. Brzegowa 105a, Pracownia Reklamy i Sztuki Użytkowej - Anna Pyrak, Katarzyna Pyrak-Skoczeń, Tomasz Pyrak, Piotr Skoczeń Dzierżoniów ul. Krasickiego 11, Przedsiębiorstwo Handlowe - Renata Drozdowska-Łyżwa i Wojciech Łyżwa Pieszyce ul. Bielawska 6, Zakład Handlowo-Usługowy - Maria i Jerzy Markulak Włóki 76, Robo-Sporti-Kom - Tomasz Włosiński Wrocław ul. Grabiszyńska 28, P.P.H.U. “KAM-DIAM” - Ala Hasiec Piława Górna ul. Piastowska 56, Gospodarstwo Rolne – Kinga i Radosław Łabuda Kuchary 11, Zakład Usług Komunalnych - Tadeusz Drozdowski, Pieszyce ul. Bielawska 6, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie ul. Daszyńskiego 24, ACCO MATE Business Solutions Sp z o. o. Radosław Rosa Dzierżoniów ul. Pocztowa 16a, Dedal Sp. zo. o. sp.k.p. Aleksander Terlecki, Family Event Marek Hebdowski Dzierżoniów ul. Żeromskiego 11b/6

 

 

 

 

W tym roku dzierżoniowska ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium za naszymi sąsiadami z Ząbkowic Śląskich i wyprzedzając tylko o punkt drużynę z Kalisza i Nysy.

Wyniki indywidualne naszych podopiecznych:

Złote medale wywalczyli:

w konkurencji pierwszego kroku: Marzec Oliwia i Kwasiuk Franciszek;

w kata: Drabik Paulina, Bielewicz Aleksander, Czarnecki Grzegorz;

Srebrne medale:

w konkurencji pierwszego kroku: Adamska Hanna i Nawrocki Stanisław;

w kata: Rosińska Kinga;

w kumite: Rosińska Kinga, Piszko Patryk i Czarnecki Grzegorz;

Brązowe medale:

w konkurencji pierwszego kroku: Piszko Oliwia i Adamski Igor;

w kata: Dyduch Kuba;

w kumite: Konieczna Klara i Remiszewski Kacper.

Serdecznie gratulujemy. BIG OSU!Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama