Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

STRONIE ŚLĄSKIE ORAZ LĄDEK - ZDRÓJ W CZOŁÓWCE NAJLEPSZYCH W KRAJU

Po raz kolejny Jury Konkursu organizowanego przez Związek Powiatów Polskich wybrało najlepsze, najbardziej rozwojowe samorządy.
  • Źródło: https://zpp.pl/artykul/2249-ogolnopolski-ranking-gmin-i-powiatow-2020-nagrody-przyznane?fbclid=IwAR0h_MR-kouNGoUbRORokpZugojo5GAJ6L-S7cBIeN_v6pZlNCcA4LDcRWY
STRONIE ŚLĄSKIE ORAZ LĄDEK - ZDRÓJ  W CZOŁÓWCE NAJLEPSZYCH W KRAJU
Autor: KRISFOTO - Krzysztof Siekielski

Maciej Awiżeń – Starosta Kłodzki oraz Alicja Piwowar – Zastępca Burmistrza Lądka -Zdroju w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 16 września 2021 roku w Wiśle, podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, odebrali nagrody dla najlepszych powiatów i gmin, gdzie Gminy Miejsko-Wiejskie Stronie Śląskie i Lądek Zdrój otrzymały nagrody.

Dodatkowo starosta odebrał również nagrodę w kategorii Super Miasto dla Stronia Śląskiego.

Tytuł Super Powiat, Super Miasto i Super Gmina przyznawane są w sytuacji, w której dany samorząd uzyskał największy procentowy udział realizacji wszystkich kategorii zawartych w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich.

To rodzaj uhonorowania "Mistrzów wśród samorządowych liderów".

Jury Konkursu organizowanego przez Związek Powiatów Polskich wybrało najlepsze, najbardziej rozwojowe samorządy:

Tytuł: Super Miasto przypadło m.in. dla Stronia Śląskiego

W kategorii Gminy miejskie i miejsko-wiejskie naszym gminom przypadły 6 i 8 miejsce w skali kraju:

1. Płońsk - honorowy tytuł Dobry Polski Samorząd 2020

2. Bolesławiec

3. Czechowice-Dziedzice

4. Sochaczew

5. Dobczyce

6. Lądek-Zdrój

7. Siewierz

8. Stronie Śląskie

9. Barcin

10. Krasnobród

Fot: KRISFOTO - Krzysztof Siekielski

Źródło: https://zpp.pl/.../2249-ogolnopolski-ranking-gmin-i...Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama