Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

VI KONGRES MŁODEGO SAMORZĄDU W DUSZNIKACH-ZDROJU

W dniach 18-20.08.2021 r. w Dusznikach-Zdroju spotkali się młodzi burmistrzowie, wójtowie i prezydenci z całej Polski. Wszystko za sprawą VI Kongresu Młodego Samorządu, który organizowany jest w Dusznikach od 2015 roku i corocznie przyciąga młodych samorządowców, chcących zdobyć wiedzę, poszerzyć sieć kontaktów, zdobyć nowe doświadczenia i podzielić się swoimi, a także przyczynić się do budowy społeczności młodych samorządowców.
  • Źródło: Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
VI KONGRES MŁODEGO SAMORZĄDU W DUSZNIKACH-ZDROJU

Podczas tegorocznej edycji poruszane były tematy związane m.in.: z Polskim Ładem, przyszłością Samorządów w Polsce, czy elektromobilnością. Podczas trzech dni wydarzenia uczestnicy mieli również okazję zapoznać się z pojazdami elektrycznymi, zaprezentowanymi przez partnera głównego wydarzenia – MAN Truck & Bus Polska sp. Z. o. o. Kongres Młodego Samorządu jest pierwszą taką inicjatywą w skali kraju, skupiającą się na kompleksowym wsparciu informacyjnym, tworzeniu sieci kontaktów, budowaniu społeczności młodych samorządowców, przy jednoczesnej dyskusji na temat kondycji polskiego samorządu i jego wpływu na otaczającą nas rzeczywistość i rozwój Polski. W każdej z edycji Kongresu wzięły udział reprezentacje ponad 100 samorządów zarządzanych przez wójtów, burmistrzów i prezydentów, którzy podczas ostatnich wyborów samorządowych mieli mniej niż 35 lat.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama