Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZWIEDZAJ ZIEMIĘ DZIERŻONIOWSKĄ Z PLANEM I POMYSŁEM

Lato w pełni, więc czas ruszać w drogę! Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska przedstawia wyjątkowe wydawnictwo, folder, dzięki któremu zwiedzisz Ziemię Dzierżoniowską z planem i pomysłem.
ZWIEDZAJ ZIEMIĘ DZIERŻONIOWSKĄ Z PLANEM I POMYSŁEM

Wycieczki jednodniowe to pomysł, który chodził nam po głowie od dawna, dlatego zebraliśmy wszystkie najlepsze miejsca z naszego regionu, tworząc swoisty przewodnik.

Teraz będąc np. w Łagiewnikach czy Pieszycach nie musisz się zastanawiać jak rozpocząć zwiedzanie. Opisaliśmy dla Was trasy, wskazując ich poziom trudności i czas, który zajmie Wam ich przejście. Wszystkie tworzą jednodniowe pomysły na zwiedzanie regionu.

Teraz każdy weekend możecie zwiedzać z tym wyjątkowym folderem wyciągając z niego te miejsca, które najlepiej Wam odpowiadają. Folder zawiera także wszystkie niezbędne informacje w tym ceny biletów i godziny otwarcia atrakcji.

Oto trasy, które dla Was opracowaliśmy:

Pieszyce zapraszają:

Trasa Czarny Rycerz
Trasa Dwóch Wież

Trasa Na Wielką Sowę

Trasa Nad Kłomnicą

 

Piława Górna zaprasza:

Zabytki i atrakcje turystyczne

Zabytki architektury przemysłowej

Szlak przyrody ożywionej i nieożywionej

 

Dzierżoniów zaprasza:

Trakt Diory

Trakt Smoka

 

Bielawa zaprasza:

Szlak buntu tkaczy sowiogórskich

Gospody u stóp Gór Sowich

Bielawa – Wenecja północy

 

Niemcza zaprasza:

Trasa miejska – dookoła grodu, piesza

Trasa edukacyjna, wokół miasta – samochodowa

 

Gmina Łagiewniki zaprasza:

Przystronie – Łagiewniki Sokolniki – Jańska Góra (część Ślężańskiego Parku Krajobrazowego)

Słupice – Góra Radunia (Ślężański Park Krajobrazowy)

Dwór Szachulcowy – Staw Trzcinowy

 

Gmina Dzierżoniów zaprasza:

Ścieżka Przyrodniczo – Edukacyjna Wzgórza Kiełczyńskie

Ścieżka Przyrodniczo – Historyczna w Piławie Dolnej

 

Brzmi dobrze? Wspaniale!

Zapraszamy po foldery do wydziałów promocji gmin i  miast, Centrum Informacji Turystycznej oraz do Sowiogórskiego Centrum Komunikacyjnego (Biuro STGGS).

Wkrótce foldery będą także dostępne w wersji online.

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: takTreść komentarza: Kłodzko - jest, Ząbkowice - jest, Dzierżoniów - nadal brak, mimo obietnic od pół roku...bez komentarza (a komentarz Sudecka i tak usunie)Data dodania komentarza: 05.10.2022, 20:05Źródło komentarza: Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku oficjalnie otwartyAutor komentarza: VoytekTreść komentarza: Do autora tego artykułu z Kłodzka do Wałbrzycha jest 57 km a do Wrocławia 90 kmData dodania komentarza: 05.10.2022, 04:43Źródło komentarza: Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku oficjalnie otwartyAutor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioski
Reklama