Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PRZED NAMI CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Podczas tegorocznych wakacji po raz kolejny odbędzie się cykl turniejów Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Cykl składa się z trzech turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. Turnieje eliminacyjne rozgrywane będą na boisku do siatkówki plażowej znajdującym się na terenie basenu odkrytego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Na inauguracyjny turniej zapraszamy w niedzielę 4 lipca 2021 roku.
PRZED NAMI CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00. W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie, 3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna).

Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny. W turnieju finałowym, który odbędzie na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd, zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji.

Terminy pozostałych turniejów: 18.07; 1.08; 15.08 (finał)

W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w turnieju finałowym otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także nagrody finansowe o wartości 600, 400 i 200 zł.

Zapraszamy do udziału !!!

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama