We wtorek 15 czerwca w obecności marszałka Cezarego Przybylskiego uroczyście otwarto Regionalne Biuro Dolnego Śląska w Dreźnie. To drugie przedstawicielstwo samorządu województwa za granicą po regionalnym biurze w Brukseli. W uroczystości uczestniczyli także m.in. Michael Kretschmer – Premier Wolnego Państwa Saksonia, Andrzej Jaroch – Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz Krzysztof Bramorski – Pełnomocnik Marszałka ds. kontaktów międzynarodowych. Podpisane wspólne oświadczenie o współpracy między Województwem Dolnośląskim i Wolnym Państwem Saksonia, wyraża wolę dalszego pogłębiania współpracy i nawiązuje swą treścią do Oświadczenia o Współpracy podpisanego 17 września 1999 roku.
17.06.2021 15:40
(aktualizacja 20.08.2023 09:59)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze