Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GMINA KŁODZKO: "PIĘKNA I AKTYWNA WIEŚ", 35 SOŁECTW WALCZY O GŁÓWNĄ NAGRODĘ

Po rocznej przerwie wrócił konkurs "Piękna i aktywna wieś" realizowany na terenie gminy Kłodzko. Jak informuje wójt Zbigniew Tur w tym roku oceniane są: estetyka wsi, strona internetowa i inicjatywy oddolne. Nie będą brane pod uwage aktywności na forum wsi.
GMINA KŁODZKO: "PIĘKNA I AKTYWNA WIEŚ", 35 SOŁECTW WALCZY O GŁÓWNĄ NAGRODĘ
Autor: FB Jaszkowa Dolna

Pierwszy objazd komisji odbył się na początku czerwca, kolejny w lipcu i na początku sierpnia. Ze względu na trudną sytuację finansową gminy zmniejszyła się pula nagród. Za 1 miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 3 tys. złotych. Mimo tego już widać, że mieszkańcy starają się, aby ich wsie wyglądały wyjątkowo. Powstają skwery, klomby, a także przyjazne turystom przystanie rowerowe.  W sumie zostanie nagrodzonych 10 sołectw.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: takTreść komentarza: Kłodzko - jest, Ząbkowice - jest, Dzierżoniów - nadal brak, mimo obietnic od pół roku...bez komentarza (a komentarz Sudecka i tak usunie)Data dodania komentarza: 05.10.2022, 20:05Źródło komentarza: Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku oficjalnie otwartyAutor komentarza: VoytekTreść komentarza: Do autora tego artykułu z Kłodzka do Wałbrzycha jest 57 km a do Wrocławia 90 kmData dodania komentarza: 05.10.2022, 04:43Źródło komentarza: Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku oficjalnie otwartyAutor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioski
Reklama