Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PAWEŁ JURASZEK NA MISTRZOSTWACH EUROPY

W dniach 17-23.05.2021 roku, w Budapeszcie (Węgry), odbyły się Mistrzostwa Europy w pływaniu na długim basenie. W rywalizacji udział wzięło 725 zawodników z 51 państw. Nasz kraj reprezentowało 36 pływaków, w tym Paweł Juraszek, podopieczny trenera Andrzeja Wojtala.
PAWEŁ JURASZEK NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Paweł startował w eliminacjach na dystansie 50m stylem dowolnym, po których awansował do półfinału z 10. czasem (22,08). Rywalizację zakończył na półfinale, gdzie zajął 9. miejsce z czasem 21,97.

Były to jego przedostatnie kontrolne zawody, przed czekającym go największym sprawdzianem - startem w Igrzyskach Olimpijskich.

Udział zawodnika Klubu w Mistrzostwach Europy w Budapeszcie został współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

 

Wyniki: http://budapest2020.microplustiming.com/indexBudapest2021_web.php?s=TG9hZENhbGVuZGFyaW8oJzAnKTs=&cat=&page=&spec=&bat=&td=CAL_BYEV&hg=&descIT=&descEN=&descFR=&curCatSel_M_F=&sport=Swimming


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama