Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZA NAMI MEMORIAŁ MACIEJA ROCHNY

20-go maja w sali sportowej LO w Bielawie odbył się 13 Memoriał Macieja Rochny w piłce siatkowej chłopców szkół średnich naszego powiatu. Turniej poświęcony jest pamięci nieżyjącego nauczyciela wychowania fizycznego, trenera dzieci i młodzieży a także byłego zawodnika siatkarskiej Bielawianki - Macieja Rochny. Zawody te weryfikują i pokazują poziom wyszkolenia siatkarskiego wśród chłopców szkół średnich z naszego powiatu. Gościem, a zarazem sędzią głównym był wychowanek "Chrobrego" oraz KS Bielawianki, obecnie zawodnik pierwszoligowej Gwardii Wrocław , Błażej Szymeczko.
ZA NAMI MEMORIAŁ MACIEJA ROCHNY

 

Ostatecznie III miejsce zajął zespół I LO w Dzierżoniowie im. Jędrzeja Śniadeckiego, II miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie, a I miejsce przypadło LO im. B. Chrobrego w Bielawie. Najlepszym zawodnikiem MVP turnieju został wybrany Szymon Oleksy z LO w Bielawie.

 

Organizator dziękuje za ufundowanie nagród:

Starostwu Powiatowemu w Dzierżoniowie

OSiR-owi w Bielawie

LO w Bielawie

Relacje przygotował:

organizator, nauczyciel w-fu LO w Bielawie -Robert Chabiński


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama