Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZAPROSZENIE NA PLAC BUDOWY BUDYNKU W PIŁAWIE GÓRNEJ

Spółdzielnia Mieszkaniowa organizuje spotkanie dla wszystkich zainteresowanych budową nowego domu wielorodzinnego w Piławie Górnej.
ZAPROSZENIE NA PLAC BUDOWY BUDYNKU W PIŁAWIE GÓRNEJ

Do końca przyszłego roku w Piławie Górnej powstanie nowy budynek wielorodzinny. Wykonawca planuje wybudować w sumie trzy nowoczesne domy mieszkalne na peryferiach miasta. Tak będzie wyglądało nowe osiedle.

Spółdzielnia mieszkaniowa wspólnie z Urzędem Miasta w Piławie Górnej organizują spotkanie dla wszystkich zainteresowanych w najbliższy poniedziałek 10 maja o godzinie 17:00 na placu budowy nowego domu wielorodzinnego.

UM Piława Górna


Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: .....Treść komentarza: Fajny zespół i atmosfera ,polecam z włoskich wykonawców Ludovico Einaudi super kompozytor.Data dodania komentarza: 29.09.2022, 19:50Źródło komentarza: W Pałacu Kamieniec gościł Dolnośląski Festiwal MuzycznyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: A gdzie są odpowiednie służby?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 18:12Źródło komentarza: Kontrola składowisk odpadów na terenie Dolnego ŚląskaAutor komentarza: anoTreść komentarza: Określenie: TRASA SUDECKA łącząca Kotlinę Jeleniogórską i Kotlinę Kłodzką - to nieporozumienie. Powinna się nazywać TRASA PODSUDECKA , bo TRASA SUDECKA przebiega od Jeleniej Góry , przez Wałbrzych do Kłodzka i tak się powinna nazywać i ona też powinna na całym odcinku zostać PRZEBUDOWANA !!!Data dodania komentarza: 29.09.2022, 17:39Źródło komentarza: Rusza budowa III etapu Obwodnicy DzierżoniowaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: A co z energią odnawialną ?. Jest od tego spółkaData dodania komentarza: 29.09.2022, 13:02Źródło komentarza: Będą wyłączane światła uliczneAutor komentarza: listopadTreść komentarza: Jak nakazuje tradycja Oktoberfest odbył się we wrześniu 😂😂😂Data dodania komentarza: 28.09.2022, 11:34Źródło komentarza: Oktoberfest w Browarze JedlinkaAutor komentarza: nie dla spalarniTreść komentarza: Kupieni za miskę zupki a wnuki beda truteData dodania komentarza: 27.09.2022, 09:56Źródło komentarza: Bielawscy seniorzy odwiedzili Ekologiczne Centrum Odzysku
Reklama