Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NOWY SPRZĘT DLA BIELAWIANKI Z FUNDACJI ESPA

Z inicjatywy Jarosława Pileckiego ze Spółdzielni Socjalnej ARTE z Bielawy w czwartek 6 maja na stadionie Bielawianki odbyło się przekazanie sprzętu sportowego, butów i piłek, które ufundowała Fundacja ESPA z Legnicy.
NOWY SPRZĘT DLA BIELAWIANKI Z FUNDACJI ESPA

 

O Fundacji ESPA staje się coraz głośniej w całej Polsce. To organizacja pozarządowa o charakterze non – profit. Głównym celem fundacji jest edukowanie oraz kształtowanie dzieci i młodzieży na ludzi odpowiedzialnych, wyróżniających się wartościami społecznymi i moralnymi. Działania fundacji skupione są na realizowaniu zadań w zakresie niesienia pomocy w szczególności ludziom młodym (osieroconym, osamotnionym, porzuconym) poprzez aktywizowanie ich do działania i pokonywanie barier utrudniających rozwój. Organizacja ta jest skierowana na wszechstronną pomoc i co rusz poszerza swoje działanie na potrzebującą osobę, rodzinę czy grupy. Opiekuje się rodzinami zastępczymi, osobami samotnymi, rodzicami samotnie wychowującymi swoje dzieci a także seniorami. Dziś nie tylko przekazuje pomoc humanitarną, lecz także z jej powstał pierwszy na Dolnym Śląsku sklep socjalny, gdzie można zakupić produkty w dużo niższych cenach.  Edukacja, Społeczność, Partnerstwo i Aktywizacja - to cztery hasła przewodnie, którymi kieruje się na co dzień.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama