Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DOMINO DZIERŻONIÓW - PROMOCJA!

Salon Łazienek, drzwi i podłóg Domino w Dzierżoniowie przy ul. Rzeźniczej 4 to miejsce idealne dla planujących remont obecnego lub urządzenie nowego domu czy mieszkania. To miejsce niezwykle inspirujące wspierające Twój proces remontowy.
DOMINO DZIERŻONIÓW - PROMOCJA!


Klienci Domino mogą liczyć na bogatą ofertę produktów zgodnych z najnowszymi trendami we wzornictwie o najwyższej jakości i wyjątkowych rozwiązaniach technologicznych. Przy zakupach pomogą Państwu nasi eksperci i projektanci.

W strefie dobrych cen w naszym salonie oferujemy produkty z gwarancją najniższej ceny na rynku. Oferujemy również darmowy profesjonalny projekt z rysunkami technicznymi dla wykonawcy poprzedzony wizytą pomiarową i konsultacyjną na budowie. Nowością Salonu Domino jest bogata ekspozycja płytek ceramicznych w wielkich formatach nawet do 3 metrów długości! Oferujemy także montaż wybranych produktów dzięki czemu oszczędzisz na vacie!

 

Uwaga! Do końca maja na Klientów Domino czeka niezwykła promocja. Pomiar, montaż drzwi wewnętrznych CAL i POL-SKONE oraz klamka jest GRATIS!!! Dziki temu możesz oszczędzić nawet 900 zł na jednej sztuce drzwi.

 

Szczegóły w Salonie oraz na stronie internetowej – inspiracje.domino.pl.


Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jeba..CC cie kurw...OTreść komentarza: Tak Tak Ten zawsze co się uważał za chu.j wie kogo ale był wielkim frajeremData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:14Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: TESTOSTERONTreść komentarza: Tak prawda ojczym też szczoch z pod kaprysa.Siostrs też dziwk...aData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:12Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: MasakraTreść komentarza: Bartek ?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 17:11Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: Całą Bielawa traktował cie jak szczuraTreść komentarza: Gajdow....ski Stara.ku.rwa.sie.powiesi frajer z więzienie i z wościData dodania komentarza: 08.08.2022, 16:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: XxxxTreść komentarza: Bielawska patologiaData dodania komentarza: 08.08.2022, 14:22Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: OkejTreść komentarza: Po pierwsze inwestorem musi być samorząd, a po drugie lokalizacja musi ulec zmianie. Absolutnie nie w tym miejscu. A jest naprawdę dużo możliwości. Co stoi na przeszkodzie, aby inwestorem był ZGPD-7? Po to powstał. Niech zbuduje instalacje w oddaleniu od zabudowy mieszkaniowej i po problemie.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:50Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama