Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZATRUDNIMY SPAWACZY, SZLIFIERZY, OPERATORÓW MASZYN CNC

Kordas Sp. z o.o. Sp. k. to rodzinna, specjalistyczna firma produkująca wyroby ze stali oraz realizująca usługi profesjonalnej obróbki metalu od cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania, po śrutowanie, lakierowanie proszkowe i montaż na potrzeby branży motoryzacyjnej, AGD, budowlanej, meblowej, przemysłu energetycznego i ciężkiego.
ZATRUDNIMY SPAWACZY, SZLIFIERZY, OPERATORÓW MASZYN CNC

Właściwa obsługa rosnących oczekiwań Klientów sprawia, że doskonalimy umiejętności i kwalifikacje operatorów maszyn, kardy kierowniczej oraz unowocześniamy park maszynowy, tak aby oferować kompleksową usługę i produkty w krótkich terminach realizacji i atrakcyjnych cenach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnimy do pracy: spawaczy, szlifierów, operatorów maszyn CNC, lakierników proszkowych, operatorów wózków widłowych. Szczegółowe informacje udzielamy pod nr tel. 74 818 01 15 lub mailowo: [email protected]

 

 


Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jeba..CC cie kurw...OTreść komentarza: Tak Tak Ten zawsze co się uważał za chu.j wie kogo ale był wielkim frajeremData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:14Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: TESTOSTERONTreść komentarza: Tak prawda ojczym też szczoch z pod kaprysa.Siostrs też dziwk...aData dodania komentarza: 08.08.2022, 17:12Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: MasakraTreść komentarza: Bartek ?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 17:11Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: Całą Bielawa traktował cie jak szczuraTreść komentarza: Gajdow....ski Stara.ku.rwa.sie.powiesi frajer z więzienie i z wościData dodania komentarza: 08.08.2022, 16:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: XxxxTreść komentarza: Bielawska patologiaData dodania komentarza: 08.08.2022, 14:22Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w BielawieAutor komentarza: OkejTreść komentarza: Po pierwsze inwestorem musi być samorząd, a po drugie lokalizacja musi ulec zmianie. Absolutnie nie w tym miejscu. A jest naprawdę dużo możliwości. Co stoi na przeszkodzie, aby inwestorem był ZGPD-7? Po to powstał. Niech zbuduje instalacje w oddaleniu od zabudowy mieszkaniowej i po problemie.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 10:50Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama