Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GÓRY SOWIE, A NIE GÓRY ŚMIECI

Góry Sowie cieszą się coraz większą popularnością, co przekłada się na bardzo dużą ilość turystów. Niestety wśród ludzi odwiedzających ten piękny teren jest niewielka grupa, dla której zasada leśnego savoir vivre'u jest nieznana. Często po weekendzie w wielu popularnych miejscach trafić można na śmieci, których nie powinno tam być. Przykładem tego są chociażby zdjęcia opublikowane w ubiegłym tygodniu na facebookowym profilu schroniska Zygmuntówka, na których widać stertę śmieci pozostawionych na szczycie Kalenicy.
GÓRY SOWIE, A NIE GÓRY ŚMIECIChoć porównując do poprzedniego tygodnia ilość śmieci jaką zastaliśmy na naszej trasie była dużo mniejsza to informujemy, że nie powinno ich tam być wcale. Tym, którzy chcą zostawić coś po sobie w lesie przypominamy, że puste opakowania ważą mniej, a z górki łatwiej się z nimi schodzi. Pozostawcie po sobie dobre wrażenie i szanujcie wyjątkowe piękno bo natura Gór Sowich, to coś to warto zostawić dla następnych pokoleń.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama