Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowości w Vectra: Netflix w prezencie nawet na rok

Od 15 stycznia br., wraz ze startem kampanii zimowej, na klientów Vectry czeka specjalna promocja, w ramach której mogą otrzymać w prezencie nawet do roku dostępu do serwisu oferującego bogatą bibliotekę filmów i seriali, czyli do Netflix. Co więcej, nowoczesny dekoder Smart 4K z Android TV, do tej pory oferowany wyłącznie w usługach TV Smart i Smart Multiroom, jest od teraz dostępny dla znacznie szerszego grona klientów we wszystkich pakietach usługi telewizji cyfrowej, obejmującej pełną ofertę programową dostępną w Vectra.
Nowości w Vectra: Netflix w prezencie nawet na rok

Vectra łączy w oferowanych przez siebie usługach atuty tradycyjnej i cenionej przez użytkowników telewizji kablowej z nieograniczoną wolnością wyboru jaką daje internet. Oferta operatora obejmuje dostęp do różnorodnych kanałów tematycznych, bogatej biblioteki VOD oraz szeroki wybór aplikacji i multimediów. Netflix to dostęp do ulubionych seriali, filmów, czy programów, takich jak: Stranger Things, Gambit Królowej, Dom z Papieru, Wiedźmin czy W głębi lasu za pośrednictwem urządzeń połączonych z internetem, teraz także na dekoderach Vectra. Dzięki niezwykle bogatemu katalogowi dostępnych treści, każdy widz, bez względu na wiek i upodobania, zawsze znajdzie dla siebie coś ciekawego do obejrzenia. Co ważne, materiały dostępne w Netflix można oglądać bez ograniczeń i bez reklam.

 

Nowe pokolenie konsumentów szuka rozrywki „na swoich zasadach”. Liczy się bogactwo wyboru, elastyczność i dostępność, ale jednocześnie, bardziej niż kiedykolwiek, jakość usług. Jako największy w Polsce operator kablowy i pierwsza prawdziwie internetowa telewizja kablowa czujemy się zobligowani do zaoferowania każdemu klientowi jego prywatnego centrum zarządzania rozrywką. Naszym celem jest zapewnienie nieograniczonego dostępu do informacji, rozrywki i edukacji z dowolnego miejsca – również poza zasięgiem sieci Grupy Vectra – przy zachowaniu jakości i bogactwa dostępu do tradycyjnej telewizji, szerokiej oferty VOD i usług OTT. Kontynuujemy naszą strategię, w której łączymy bogaty programing z nowoczesnym i funkcjonalnym dekoderem, a dodatkowo dostępem do m.in. Netflix i aplikacji ze sklepu Google Play – komentuje Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

 

Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Vectra. W Netflix zależy nam, by najlepsza rozrywka była dostępna dla każdego, a dzięki takim partnerstwom, dostęp do serwisu staje się łatwiejszy. Teraz, wystarczy jedno kliknięcie na pilocie, by fani filmów i seriali mogli cieszyć się szeroką biblioteką tytułów Netflix – od komedii po dramaty, od programów dla dzieci i kino familijne po horrory. Planujemy w tym roku wiele emocjonujących premier, w tym także polskich produkcji, więc na pewno każdy z domowników znajdzie coś dla siebie. Wierzymy, że promocyjna oferta z dostępem do Netflix w prezencie, pozwoli klientom Vectra odkryć wiele inspirujących historii z Polski i innych krajów świata – dodaje Maja Porczyńska, Head of Business Development w regionie CEE w firmie Netflix.

 

Przez najbliższe miesiące klienci, którzy wybrali lub wybiorą usługi oferowane przez Vectra otrzymają w prezencie dostęp do Netflix nawet na rok. Promocyjna oferta dostępna jest do 15 kwietnia, ale Netflix w prezencie od Vectra można uruchomić do 30 lipca 2021 r. Prezent można wykorzystać także na dekoderach Vectra z aplikacją Netflix – Smart 4K, a już wkrótce na urządzeniach ADB 4730 CD (czyli Dekoder HD z VOD) i ADB 4730 CDX (czyli Dekoder HD z nagrywarką i VOD) – zakładając nowe konto lub logując się na już istniejące konto Netflix. Dostęp w prezencie nawet na rok dotyczy Planu Standard, ale użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na Podstawowy lub Premium, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie mogła być doliczana do rachunku Vectra dzięki wygodnej usłudze „Płacę z Vectra – Netflix” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania prezentu znajdują na stronie internetowej operatora.

 

Serwis Netflix dostępny jest bezpośrednio na najnowszym urządzeniu, które od października 2020 r. znajduje się w ofercie Vectra – dekoderze Smart 4K. Supernowoczesny dekoder Smart 4K, do tej pory dostępny wyłącznie w ofertach TV Smart i Smart Multiroom, będzie czekał na nowych, jak i na obecnych klientów w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej (czyli z pakietami Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy) – z dostępem do ponad 200 kanałów TV i wszystkimi funkcjonalnościami. Klienci posiadający te urządzenia będą mogli uruchomić Netflix za pomocą dedykowanego przycisku na pilocie. Urządzenie Smart 4K działa w oparciu o system Android TV, obsługując treści w standardzie 4K, oferując tysiące aplikacji z Google Play, w tym gier, opcję wyszukiwania głosowego, jak również wygodną i intuicyjną obsługę. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że dekoder sprawdzi się w każdej przestrzeni, a różnorodne funkcjonalności (m.in. Catch-up TV, Restart TV) zapewnią jeszcze wyższy komfort użytkowania i niespotykaną dotychczas synergię jakości tradycyjnej telewizji kablowej, oferty VOD i bogactwa treści internetowych.

 

Vectra zachęca również do korzystania z kanału internetowego (e-sales). Nowi i obecni klienci znajdą tam nie tylko dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb ofertę, ale także nowe, niedostępne inaczej propozycje, w tym np. promocje czasowe i specjalne zniżki, zarezerwowane wyłącznie dla tego kanału sprzedaży. Jednocześnie firma nieustannie inwestuje w rozwój swojej sieci, dzięki czemu w ofercie Vectra już teraz znajduje się atrakcyjny pakiet 1,2Gb/s. Dodatkowo operator wprowadza aktualnie do swojej oferty nowe, wyższe prędkości do usługi Internet – 450Mb/s, pakiet 300Mb/s staje się natomiast tym podstawowym. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej operatora: www.vectra.pl.

 

O Vectra

 

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to największy w Polsce operator kablowy. Obsługuje ponad 1,7 mln klientów w ponad 2000 miejscowościach w całej Polsce. Jako czołowy dostawca wysokiej jakości rozrywki, edukacjii informacji oferuje nowoczesne usługi telekomunikacyjne dla domu i biznesu – Internet, telewizję, usługi smart (TV Smart, Smart Multiroom), telefonię oraz usługi dodane. Vectra to pierwsza internetowa telewizja kablowa, czyli połączenie dostępnej wszędzie telewizji i superszybkiego Internetu światłowodowego. Operator, stosując innowacyjne rozwiązania, umożliwia klientom korzystanie z usług w ulubiony przez nich sposób – stacjonarnie i mobilnie. Usługi Vectra dostępne dla każdego i wszędzie tam, gdzie jest Internet – czyli w całej Polsce i niezależnie od sieci.Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: takTreść komentarza: Kłodzko - jest, Ząbkowice - jest, Dzierżoniów - nadal brak, mimo obietnic od pół roku...bez komentarza (a komentarz Sudecka i tak usunie)Data dodania komentarza: 05.10.2022, 20:05Źródło komentarza: Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku oficjalnie otwartyAutor komentarza: VoytekTreść komentarza: Do autora tego artykułu z Kłodzka do Wałbrzycha jest 57 km a do Wrocławia 90 kmData dodania komentarza: 05.10.2022, 04:43Źródło komentarza: Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku oficjalnie otwartyAutor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioski
Reklama