Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PAWEŁ JURASZEK KOLEJNY RAZ NAJLEPSZY

Paweł Juraszek już po raz siódmy z rzędu (biorąc pod uwagę długi i krótki basen) wywalczył Mistrzostwo Polski. Złoty medal w stylu dowolnym nasz zawodnik zdobył z bardzo dobrym czasem 20.82. Jest to czwarty w tym roku wynik na świecie.
PAWEŁ JURASZEK KOLEJNY RAZ NAJLEPSZY

- Jestem bardzo zadowolony. Po trzech latach udało mi się zbliżyć do życiówki, przez co można myśleć, że przygotowania do igrzysk olimpijskich idą w dobrym kierunku. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Jesteście najlepszymi kibicami – pisał na swoim profilu Mistrz Polski tuż po finałowym starcie. Przed Pawłem jeszcze start na nietypowym dla niego dystansie na 100 m stylem klasycznym Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie, na krótkim basenie (25m). Trzymamy kciuki.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama