Wszystkie wnioski zgłoszone przez województwo dolnośląskie zostały zakwalifikowane do drugiego etapu rządowego Programu Kolej Plus. Jest to pięć bardzo ważnych projektów w walce z wykluczeniem komunikacyjnym na Dolnym Śląsku. Wśród nich znalazło się połączenie z Dzierżoniowa do Wrocławia na linii kolejowej nr 310 Kobierzyce – Piława Górna.
30.11.2020 20:26
(aktualizacja 20.08.2023 16:06)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
qqq
30.11.2020 20:58
Brawo. dobrze że coś się zaczyna dziać z koleją...
Napisz komentarz
Komentarze