Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

STRAŻACY RATUJĄ PRZECIEKAJĄCY WAŁ (AKTUALIZACJA WIDEO)

W związku z przekroczeniem stanów alarmowych wód w zbiornikach wodnych na terenie gminy, Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka zarządzeniem z dnia 14 października 2020 r. wprowadził pogotowie przeciwpowodziowe. Najbardziej niebezpieczna sytuacja była na wałach przeciwpowodziowych na rzece Czarna Woda, przy moście drogowym pomiędzy Sobótką a Rogowem Sobóckim. Strażacy od rana układali worki z piaskiem na wale, gdzie nastąpił przciek, czym zażegnali niebezpieczeństwo przerwania wału. Droga została zamknięta do odwołania. Objazd odbywa się przez Wojnarowice lub Żerzuszyce. Na moejscu pracowały zastępy OSP z Sobótki, Rogowa Sobóckiego, Zachowic oraz trzy PSP w tym wóz operacyjny. Ruch pieszych został również wstrzymany na remontowanym moście kolejowym.
STRAŻACY RATUJĄ PRZECIEKAJĄCY WAŁ (AKTUALIZACJA WIDEO)

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: .....Treść komentarza: Fajny zespół i atmosfera ,polecam z włoskich wykonawców Ludovico Einaudi super kompozytor.Data dodania komentarza: 29.09.2022, 19:50Źródło komentarza: W Pałacu Kamieniec gościł Dolnośląski Festiwal MuzycznyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: A gdzie są odpowiednie służby?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 18:12Źródło komentarza: Kontrola składowisk odpadów na terenie Dolnego ŚląskaAutor komentarza: anoTreść komentarza: Określenie: TRASA SUDECKA łącząca Kotlinę Jeleniogórską i Kotlinę Kłodzką - to nieporozumienie. Powinna się nazywać TRASA PODSUDECKA , bo TRASA SUDECKA przebiega od Jeleniej Góry , przez Wałbrzych do Kłodzka i tak się powinna nazywać i ona też powinna na całym odcinku zostać PRZEBUDOWANA !!!Data dodania komentarza: 29.09.2022, 17:39Źródło komentarza: Rusza budowa III etapu Obwodnicy DzierżoniowaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: A co z energią odnawialną ?. Jest od tego spółkaData dodania komentarza: 29.09.2022, 13:02Źródło komentarza: Będą wyłączane światła uliczneAutor komentarza: listopadTreść komentarza: Jak nakazuje tradycja Oktoberfest odbył się we wrześniu 😂😂😂Data dodania komentarza: 28.09.2022, 11:34Źródło komentarza: Oktoberfest w Browarze JedlinkaAutor komentarza: nie dla spalarniTreść komentarza: Kupieni za miskę zupki a wnuki beda truteData dodania komentarza: 27.09.2022, 09:56Źródło komentarza: Bielawscy seniorzy odwiedzili Ekologiczne Centrum Odzysku
Reklama