19 września, odbyło się oficjalne rozdanie grantów „Działaj lokalnie 2020”, konkursu realizowanego przez Fundację „Razem Możemy Więcej”. Do składania wniosków były upoważnione organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, działające na terenie Kłodzka, gminy Kłodzko, Polanicy Zdroju, Szczytnej i Dusznik-Zdroju. Gratulujemy wszystkim organizacjom i grupom, które otrzymały granty i życzymy powodzenia w realizacji inicjatyw. Już teraz czekamy na efekty projektów.
22.09.2020 20:57
(aktualizacja 14.08.2023 08:15)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze