Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama 1

PRZED NAMI UPHILL GÓR SOWICH! PAMIĘTAJCIE O UTRUDNIENIACH W RUCHU!

Z niecierpliwością czekamy na niedzielę 30 sierpnia, kiedy odbędzie się kolejna edycja wymagającego podbiegu na nartorolkach, czyli zawody UpHill Gór Sowich 2020. Będzie to pierwsza tegoroczna runda cyklu Vexa Skiroll Tour w Polsce.
PRZED NAMI UPHILL GÓR SOWICH! PAMIĘTAJCIE O UTRUDNIENIACH W RUCHU!

Zawodnicy będą musieli pokonać 9-kilometrową trasę o przewyższeniu 425 m. Start zlokalizowany będzie w Pieszycach na wysokości ulicy Kopernika 187, meta na Przełęczy Jugowskiej. Zawodnicy wyruszą pod górę równo o godzinie 11:00.
Na czas zawodów droga Pieszyce – Przełęcz Jugowska wyłączona zostanie z ruchu. Utrudnień w tym miejscu należy spodziewać się od godziny 10:30 do godziny 11:30 (teren zabudowany). Zawodników będzie prowadziła eskorta policji, zaś za całą stawką będzie jechało auto zamykające kolumnę zawodników i jednocześnie otwierające ruch. Ostatni zawodnik na Przełęcz Jugowską powinien dotrzeć do godziny 13:00.
Zachęcamy i zapraszamy mieszkańców do kibicowania zawodnikom na starcie oraz na trasie zawodów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: Chyba najgorszy żart ;) ;) Już się ucieszyłam.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 16:09Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: Nie pozdrawiam - turystka z Dzierżoniowa xDTreść komentarza: I bardzo dobrze, przestaniemy przyjeżdzać więc oszczędze na paliwie, ominie nas wizyta w kawiarni. Pójdziemy na lody w Dzierżoniowie przy al. bajkowej gdzie parking jest darmowyData dodania komentarza: 1.04.2026, 20:46Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: PFTreść komentarza: Przystanek kolejowy PKP będzie centralnie przy wieży Wielkiej Sowy? :))))Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:02Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: LoTreść komentarza: Opłaty za parkometry przewyższają dochody.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 15:55Źródło komentarza: Korzystanie z parkingu zlokalizowanym przy bielawskim Parku Miejskim będzie odpłatneAutor komentarza: MkTreść komentarza: Piękne wizje. Szkoda, że takie rewelacje są tylko 1 kwietniaData dodania komentarza: 1.04.2026, 12:38Źródło komentarza: W końcu po latach marzeń: Wyciąg Gondolowy na Wielką Sowę rusza!Autor komentarza: MonikaTreść komentarza: Brawo chłopaki!!!!!Data dodania komentarza: 30.03.2026, 11:09Źródło komentarza: Sparta Ostroszowice gromi w Strzegom Football Cup!
Reklama