Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POZYTYWNIE NASTROJENI NA LATO – KONKURS FOTOGRAFICZNY

Dzierżoniowskie lato może być najwspanialsze na świecie. Utrwal wakacyjne chwile na pomysłowej fotografii i wygraj nagrody. Niech te letnie dni będą kreatywne i niezapomniane. Do konkursu zaprasza biuro Promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.
POZYTYWNIE NASTROJENI NA LATO – KONKURS FOTOGRAFICZNY


 

Pamiętaj, lato nie jest nudne. Można, a nawet trzeba z niego korzystać. Sposobów jest wiele. W wodzie, w ogrodzie, w parku, na spacerze, na rowerze, z przyjaciółmi lub solo, odpoczywając lub aktywnie… - nieważne, byleby satysfakcjonująco dla każdego z was.

Utrwalcie te sympatyczne chwile na zdjęciach, a my co tydzień przyznamy najbardziej pomysłowej fotografii nagrodę w postaci koszulki “Kocham Dzierżoniów lub “I love Dzierżoniów” (do wyboru biała lub czarna). Nagrodzone fotki poddamy na koniec lata ocenie facebookowiczów. Autor tej, która zdobędzie ich największe poparcie, otrzyma w nagrodę bezprzewodowy głośnik bluetooth.


Jak to zrobić?
1. Zrób pomysłowe wakacyjne zdjęcie ukazujące, jak spędzasz lato w Dzierżoniowie.
2. Wrzuć je na swojego Facebooka, oznaczając nasz fanpage @Dzierżoniów nastraja pozytywnie.
3. Oznacz fotkę #Pozytywnie_nastrojeni_na_lato

I tyle. Konkurs startuje 1 lipca i potrwa do 7 września. W każdy poniedziałek (6, 13, 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 i 31 sierpnia) organizatorzy będą wybierać spośród uczestników zwycięzców tygodnia, a 7 września spośród najlepszych wakacyjnych fotek wybierzemy wraz z internautami tę najsympatyczniejszą, której autora nagrodzimy bezprzewodowym głośnikiem bluetooth firmy Sony.

A więc aparaty w dłoń i do dzieła! Bawcie się dobrze latem w mieście i dzielcie się z innymi swoimi sposobami spędzania lata w Dzierżoniowie.

Regulamin konkursu "#Pozytywnie_nastrojeni_na_lato"


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”
Reklama