Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POZYTYWNIE NASTROJENI NA LATO – KONKURS FOTOGRAFICZNY

Dzierżoniowskie lato może być najwspanialsze na świecie. Utrwal wakacyjne chwile na pomysłowej fotografii i wygraj nagrody. Niech te letnie dni będą kreatywne i niezapomniane. Do konkursu zaprasza biuro Promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.
POZYTYWNIE NASTROJENI NA LATO – KONKURS FOTOGRAFICZNY


 

Pamiętaj, lato nie jest nudne. Można, a nawet trzeba z niego korzystać. Sposobów jest wiele. W wodzie, w ogrodzie, w parku, na spacerze, na rowerze, z przyjaciółmi lub solo, odpoczywając lub aktywnie… - nieważne, byleby satysfakcjonująco dla każdego z was.

Utrwalcie te sympatyczne chwile na zdjęciach, a my co tydzień przyznamy najbardziej pomysłowej fotografii nagrodę w postaci koszulki “Kocham Dzierżoniów lub “I love Dzierżoniów” (do wyboru biała lub czarna). Nagrodzone fotki poddamy na koniec lata ocenie facebookowiczów. Autor tej, która zdobędzie ich największe poparcie, otrzyma w nagrodę bezprzewodowy głośnik bluetooth.


Jak to zrobić?
1. Zrób pomysłowe wakacyjne zdjęcie ukazujące, jak spędzasz lato w Dzierżoniowie.
2. Wrzuć je na swojego Facebooka, oznaczając nasz fanpage @Dzierżoniów nastraja pozytywnie.
3. Oznacz fotkę #Pozytywnie_nastrojeni_na_lato

I tyle. Konkurs startuje 1 lipca i potrwa do 7 września. W każdy poniedziałek (6, 13, 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 i 31 sierpnia) organizatorzy będą wybierać spośród uczestników zwycięzców tygodnia, a 7 września spośród najlepszych wakacyjnych fotek wybierzemy wraz z internautami tę najsympatyczniejszą, której autora nagrodzimy bezprzewodowym głośnikiem bluetooth firmy Sony.

A więc aparaty w dłoń i do dzieła! Bawcie się dobrze latem w mieście i dzielcie się z innymi swoimi sposobami spędzania lata w Dzierżoniowie.

Regulamin konkursu "#Pozytywnie_nastrojeni_na_lato"


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama