W Pieszycach podobnie jak w wielu miastach w Polsce radni powrócili do normalnej pracy. Z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa spotkali się 24 czerwca w sali Centrum Kultury w Pieszycach aby podjąć kilka ważnych uchwał niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Gminy Pieszyce.
24.06.2020 16:46
(aktualizacja 06.08.2023 08:33)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze