Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

W CZERWCU DZIERŻONIOWIANKI ZNÓW BĘDĄ WYMIENIAĆ SIĘ UBRANIAMI!

W czerwcu dziewczyny odświeżą szafy w Dzierżoniowie i okolicach. Bezgotówkowa wymiana organizowana pod szyldem SWAP odbędzie się 29 czerwca w Klubie Wahadło przy ul. Świdnickiej 47.
W CZERWCU DZIERŻONIOWIANKI ZNÓW BĘDĄ WYMIENIAĆ SIĘ UBRANIAMI!

Po poluzowaniu restrykcji związanych z epidemią koronawirusa organizowanie wydarzeń znów jest możliwe. Wraz z nimi wracają długo wyczekiwane bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP.

Julia Daroszewska (znana lepiej jako Dżoolka), organizatorka cyklu wymian SWAP od kilku lat rozszerza je na kolejne miasta. Tym razem padło na Dzierżoniów.

Najbliższa wymiana odbędzie się 29 czerwca. W poniedziałkowe popołudnie uczestniczki imprezy będą wymieniać się ubraniami, butami i dodatkami w nowo otwartym klubie Wahadło mieszczącym się przy up. Świdnickiej 47 (pod restauracją D'Oro).

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 20:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Mimo, że na imprezach SWAP obowiązuje absolutny zakaz sprzedaży, chętnych do udziału nie brakuje i zawsze jest w czym wybierać. Zwłaszcza, że nie ma tu ograniczenia co do ilości ubrań, które można ze sobą przynieść. Jedynym problemem, gdy jest ich dużo, może być przestrzeń do ich rozłożenia.

Wtedy warto wziąć ze sobą wolno-stojące wieszaki. Ułatwiają one eksponowanie ubrań i zajmują stosunkowo niewiele miejsca - radzi organizatorka.

Ubrania, które trafiają na SWAP powinny być czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielka nadal by je nosiła.

Transakcje wymienne odbywają się na zasadzie ubranie za ubranie, a metki nie mają tutaj żadnego znaczenia. Jeśli więc masz coś „bardzo firmowego”, co szkoda by było wymienić na jakąś „zwyczajną” rzecz, po prostu zostaw ją w domu.

Poza ubraniami uczestniczki imprez SWAP mogą zabrać ze sobą buty i dodatki. Jednak książki, płyty i wszystko inne nie będące elementem garderoby musi zostać w domu.

Jak zawsze nie zabraknie nagród. Pod koniec każdej imprezy uczestniczki mają szansę wynieść z wymiany coś jeszcze. Tym razem będą to słoiczki pysznego owocowo-warzywnego Dżemster, który jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika oraz kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki.

Dzierżoniowianki ponadto otrzymają kupony na darmowe drinki do wypicia w Klubie Wahadło.

Więcej informacji o tej oraz terminy kolejnych wymian sprawdzicie na oficjalnej stronie SWAPów pod adresem www.wymianaubran.pl.

Facebooku: https://www.facebook.com/events/254221452310291/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama