Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NOWE POŁĄCZENIE AUTOBUSOWE NA DOLNYM ŚLĄSKU

POLBUS-PKS 11 czerwca 2020 r. uruchamia trzy nowe połączenia na Dolnym Śląsku. W okresie wakacyjnym podróżni autobusem zwiedzić będą mogli najciekawsze atrakcje Ziemi Kłodzkiej. Dodatkowo każdy, kto zakupi bilet na przejazd, otrzyma pakiet zniżek do wybranych atrakcji turystycznych w tym regionie.
NOWE POŁĄCZENIE AUTOBUSOWE NA DOLNYM ŚLĄSKU

Nowe wakacyjne połączenia autobusowe do swojej oferty wprowadza POLBUS-PKS. Od czwartku 11 czerwca mieszkańcy Dolnego Śląska oraz turyści będą mogli skorzystać z trzech nowych połączeń autobusowych, które zabiorą podróżnych do najpiękniejszych miejsc Ziemi Kłodzkiej. – Zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowych połączeń na czas wakacji, by zachęcić podróżnych do odgrywania niesamowitych miejsc znajdujących się w naszym województwie. Na początek zapraszamy do Ziemi Kłodzkiej. To niezwykle malownicza kraina z bogatą i ciekawą historią, którą warto poznać bliżej – mówi Mariusz Kruk, prezes POLBUS-PKS. Dodatkowo w cenie biletu podróżni otrzymają pakiet zniżek w wysokości 5-10% do wybranych atrakcji turystycznych znajdujących się na terenie Ziemi Kłodzkiej.

Wakacyjne podróże po Ziemi Kłodzkiej

POLBUS-PKS zabierze swoich klientów na wycieczki po malowniczej Ziemi Kłodzkiej. W wakacyjnym rozkładzie jazdy pojawią się trzy nowe połączenia:

  1. Wrocław - Złoty Stok - Stronie Śląskie - Czarna Góra
  2. Wrocław - Srebrna Góra - Szczeliniec Wielki
  3. Wrocław - Bardo - Polanica Zdr. - Duszniki Zdr. - Kudowa Zdrój

Wszystkie połączenia realizowane będą w każdą sobotę i niedzielę aż do 13 września 2020 r. Dodatkowe kursy zaplanowano na czas zbliżającego się długiego weekendu - 11 i 12 czerwca 2020 r. Szczegółowy rozkład znajduje się na stronie internetowej: www.polbus.pl/lato2020

Cena za przejazd na całej trasie to koszt maksymalnie 25 zł w jedną stronę.pol Dzieci do lat 6 podróżują za darmo, bilet dla zwierzaka to tylko 1 zł. Dodatkowo uczniowie, studenci oraz emeryci (na podstawie stosownego dokumentu) bilet na przejazd kupią 10% taniej. Bilety na przejazd dostępne są na stronie www.polbus.pl, w kasach na dworcu oraz na portalu e-podroznik.pl. Możliwy jest także zakup biletu bezpośrednio u kierowcy.

Bezpieczna podróż

W wakacyjną podróż po Ziemi Kłodzkiej podróżni wyruszą komfortowymi autokarami turystycznymi. Każdy z autokarów wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, toaletę oraz duże luki bagażowe. Przed każdą podróżą autokary będą dezynfekowane, by zapewnić podróżnym bezpieczny przejazd. Bezpieczeństwo i zdrowie podróżnych to nasz priorytet. Stosujemy się do wszystkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, aby podróż naszymi autobusami była bezpieczna podkreśla prezes POLBUS-PKS.

Zniżki na atrakcje turystyczne

POLBUS-PKS w porozumieniu z partnerami przygotował w cenie biletu na przejazd pakiet zniżek na wybrane atrakcje turystyczne dostępne na terenie Ziemi Kłodzkiej. Podróżni taniej bilety wstępu (o 5-10%) kupią m.in. do:

- Twierdza Srebrna Góra: https://forty.pl/

- Pałac Marianny Orańskiej: http://palacmarianny.com.pl/

- Kopalnia Złota w Złotym Stoku:  http://www.kopalniazlota.pl/pl/

- Kopalnia Węgla w Nowej Rudzie: https://www.kopalnia-muzeum.pl/

- Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju: http://muzeum-zabawek.pl/kudowa-zdroj/

- Spływy Pontonowe Ski-Raft: https://www.ski-raft.pl/

Więcej inspiracji turystycznych na terenie Ziemi Kłodzkiej dostępnych jest na https://dolnyslask.travel/

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji o nowych połączeniach – zapraszamy do kontaktu:

tel. 71 720 70 51

e-mail: [email protected]

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama