Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

ZDERZENIE CZOŁOWE OSOBÓWEK (AKTUALIZACJA WIDEO)

24 maja około godz. 18:00 na drodze wojewódzkiej 384 z Jodłownika do Nowej Rudy doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracował Zespół Ratownictwa Medycznego. Szczęśliwie nikt nie doznał większych obrażeń. Przy wypadku pracowały zastępy PSP Dzierżoniów, OSP Ostroszowice, PSP Ząbkowice oraz patrole policji z Dzierżoniowa i Ząbkowic Śl. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło, gdy kierujący samochodem marki Skoda na łuku drogi wyjechał w prawidłowo jadący samochód marki Citroen. Po około godzinie przywrócono ruch naprzemienny.
ZDERZENIE CZOŁOWE OSOBÓWEK (AKTUALIZACJA WIDEO)

Kierujący skodą fabią 63-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia  z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku citroenem c5, kierowanym przez 34-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się stało, sprawca został ukarany mandatem karnym.

KPP Ząbkowice Śląskie

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: CRGTreść komentarza: Trenerze , pamiętamy i bardzo tęsknimy..Data dodania komentarza: 30.11.2025, 22:18Źródło komentarza: MKS 9: Pływacy na zawodach w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawaTreść komentarza: 1)"Rondo Tkaczy" - ku pamięci zastrzelonym tkaczom w tzw,, buncie tkaczy,,. ,2), Rondo Włókniarzy,, To są propozycje. 👍Data dodania komentarza: 28.11.2025, 20:07Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: Stanisław MyhalTreść komentarza: Zapomniano,że była nazwa BZPB im.II Armii WP a dopiero później nazwę zmieniono na "Bielawa"Data dodania komentarza: 28.11.2025, 18:35Źródło komentarza: Na mapie Bielawy pojawiło się Rondo Christiana Gottloba DierigaAutor komentarza: eraTreść komentarza: zapraszamy do innych jeszcze stojacych dzieki Opatrznosci zamieszkalych budynkow na terenie Gminy BielawaData dodania komentarza: 25.11.2025, 09:05Źródło komentarza: Bielawa: Termomodernizacja gminnego budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 4 A, dobiegła końcaAutor komentarza: WieslawTreść komentarza: Jest gorzej i taka jest prawda !!!Data dodania komentarza: 15.11.2025, 08:11Źródło komentarza: DOW NFZ: dot finansowania opieki zdrowotnej, w tym szpitala w DzierżoniowieAutor komentarza: BielawianinTreść komentarza: Gratulacje dla bielawskiego super maratończyka Pana Andrzeja Węclewskiego,który niezmordowanie startuje z sukcesami (prawie we wszystkich polskich maratonach i półmaratonach w kraju).Ten Pan ,pomimo swoich 70 lat wygrał swoją kategorię wiekową,z kolejnym sukcesem kończąc sezon biegowy.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 17:38Źródło komentarza: Za nami 10. RST Półmaraton Świdnicki
Reklama