Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 23 lutego 2026 08:33
Reklama
Reklama https://gawrycki.pl

WSTRZYMANE PRZYJĘCIA PACJENTÓW DO PLANOWYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH

Szanowni Państwo! Informujemy, że z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju oraz znaczące ograniczenia w dostępności asortymentu jednorazowej ochrony osobistej dla personelu medycznego, NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o. od dnia 16 marca 2020 r. wstrzymuje przyjęcia pacjentów do planowych zabiegów operacyjnych oraz zawiesza funkcjonowanie Poradni Chirurgicznej. Planowane ograniczenia obowiązywać będą do 27 marca 2020 r. W tym okresie nie będą również prowadzone kwalifikacje do zabiegów dla pacjentów chcących ustalić jego termin.
WSTRZYMANE PRZYJĘCIA PACJENTÓW DO PLANOWYCH ZABIEGÓW OPERACYJNYCH

Przypominamy także, że do odwołania obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin we wszystkich oddziałach szpitalnych.

Jednocześnie zapewniamy, że realizowane będą przyjęcia pacjentów w trybie pilnym, tj. w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Odbywać się będą także porody i cięcia cesarskie.

Jednocześnie informujemy, że Medyczne Laboratorium Diagnostyczne, Pracownia Bakteriologii oraz Pracownia Serologii będą wykonywać badania na bieżąco, przy czym w Pracowni Bakteriologii nie będzie możliwości pobrania od pacjentów materiałów do badań, a wykonywane będą one wyłącznie dla pacjentów ze skierowaniem lekarskim na powierzonym materiale.

Prosimy wszystkie osoby planujące wizytę w szpitalu o rozważenie jej konieczności, w szczególności osoby z objawami przeziębienia (kaszel, katar, gorączka).

Wszelkie badania oraz wizyty, które mogą zostać odłożone w czasie zaleca się opóźnić do momentu ustania zagrożenia epidemiologicznego.

Przypominamy ponadto, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego przed wizytą w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej Pacjent (również bez cech infekcji) winien skontaktować się telefonicznie (74 834 41 29, 723 691 716) w celu otrzymania TELEPORADY. Tylko w sytuacjach gdy jest to niezbędne Pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza. Lekarz udzielający TELEPORADY na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego oraz recepty.

PROSIMY UZGODNIĆ TELEFONICZNIE KAŻDĄ WIZYTĘ W PORADNI NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Dość oszukiwania 14.03.2020 22:00
Jak to, przecież magazyny rezerw pękają od nadmiaru masek,googli,kombinezonów i środków dezynfekcyjnych,rząd już trzy tygodnie temu mówił,że jesteśmy przygotowani a tu taka kicha??? Prezydent mówił, że pierwsze wypadki korona wirusa były w styczniu,rząd wtedy ze wszystko OK.Jedno wielkie kłamstwo!!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Niech mieszkańcy schowają na stałe do domów swoje "psy" albo wychowają je by w ogóle nie szczekały. Psy, które wyskakują na prawidłowo idących pieszych. Dotyczy to Sowiej oraz Nowobielawskiej.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:08Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiejAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Może też skoczę sobie. Bo na pomoc nie ma co liczyć. Kiedyś taki glupek dostałby pasem w tyłek i by się skończyły wymysły.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:04Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: Anty-patologiiTreść komentarza: Ludzie porządni, którzy lubią życie są samotni albo nie dostają pomocy policji a taki głupiec angażuje służby bo mu atencji trzeba. W tyłek pasem i do nauki.Data dodania komentarza: 22.02.2026, 23:03Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: I cóż w tym drastycznego? Kto prowadzi jakkolwiek hodowle to ma to na co dzień .Mi w zeszłym roku w zeszłym w ciągu 5ciu minut lis zamordował 15 kur a kuna wydusiła 150 gołębi pocztowych.Data dodania komentarza: 11.02.2026, 15:09Źródło komentarza: Atak wilków na stado owiec w WilkanowieAutor komentarza: anoTreść komentarza: Panie Marszałku ; Karkonosze to Sudety.Data dodania komentarza: 9.02.2026, 17:56Źródło komentarza: Dolnośląska Zima 2026 zawitała do Czarnej GóryAutor komentarza: KrystekTreść komentarza: A co dalej z ul Nowobielawska i poboczem inaczej mówiąc z chodnikami dla pieszychData dodania komentarza: 5.02.2026, 13:03Źródło komentarza: Ponad 420.000 zł dotacji dla Gminy Bielawa na opracowanie projektu technicznego budowy III etapu obwodnicy miejskiej
Reklama