Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KOBIETA ZA KÓŁKIEM

„Kobieta za kółkiem” pod takim tytułem odbyła się po raz kolejny impreza w której jaworzanki sprawdziły swoje umiejętności za kierownicą. Zmiana koła czy próba szybkościowa nie sprawiły Paniom żadnego problemu. Pomysł Jaworskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji przypadł bardzo do gustu uczestniczkom w dniu ich święta. Mieszkanki Powiatu Jaworskiego ponownie udowodniły, że doskonale potrafią poradzić sobie za kierownicą, poddając się m.in. próbie szybkościowej, jeździe slalomem, czy zmianie koła na czas. Kolejna edycja wydarzenia, dedykowanego miłośniczkom motoryzacji pokazała, że wśród Pań istnieje spore zainteresowanie sportem motorowym, a wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia Podobnie, jak w roku ubiegłym, w imprezie wzięła udział Pani Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, która objęła wydarzenie swoim patronatem oraz była fundatorem nagród dla uczestniczek zmagań za kółkiem. W trakcie imprezy Stowarzyszenie „damy Rade” miało możliwość zebrać dla podopiecznych 1.075,50 zł.
KOBIETA ZA KÓŁKIEM

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama